ÇANAKKALE BURGULU ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


canakkale-burgusu-orgu-modeli

Türkçe Videolu Açıklamalı Çanakkale Burgusu Örgü Modeli  Nasıl Yapılır? Bu güzel örneği bazı yörelerde “Kaynana öremez gelin giyemez” olarak ta söylenir. İçten Geçirmeli Çanakkale Burgulu Örneği genelde Örgü Yelek örneği olarak çok kullanılır.

İnce örgü ipi ile örülen Çanakkale Burgulu Örneğinin ne kadar zari ve kibar bir örnek olduğunu daha net görebilirsiniz. Erkekler için Örgü Süveter örneği olarak ta oldukça güzel ve çok kullanışlı farklı örgü modelleri sevenler için ideal ve kolay bir örgü deseni.

Çanakkale Burgu modeli örnekte Melike hanım örnek kenarları için Ajurlu Sarmaşık Örgü modelini yapmış ve örnek çok daha güzel görünüyor. Ajurlu sarmaşık Örgü desenini tek olarak örgü modeli olarak ta kullanılıyor.

Sevgili Anne işleri Melike hanım bizimle Dün yine çok ilgi gören Jakar desenli örgü modellerini beğenenler için Jakarlı Dokuma örgü modeli olan diğer adı Çıtırık Dokuma Örgü Modeli olan örneği bizler ile paylaştı. Bu güzel örneğe buradan bakabilir ve nasıl yapılıyor izleyebilirsiniz.

Bebek Örgü örnekleri için size en son Önü bantlı Amigurumi tığ işi Bebek Patik Modeli göstermiştim. Bu örneği bizler ile paylaşan Örgü tube oldukça kolay örgü örmeyi yeni öğrenen bayanlar dahi Tığla bebek patiği örebilirler.

canakkale-burgusu-orgu-modeli
canakkale-burgusu-orgu-modeli

Videolu Türkçe Açıklamalı Anlatımlı Kaynana Öremez Gelin Giyemez ( Çanakkale Burgulu Örgü Modeli)

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÇANAKKALE BURGULU ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇANAKKALE ÖRGÜ ANNE YELEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. HARAŞO ÖRGÜ TEKNİĞİ İLE AJURLU SARMAŞIK MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*