BÜYÜYEN BEŞİKLİ ÇİLEK SAFARİ BEBEK ODASIcilek-baby-safari-bebek-oda-takimi

Çilek Mobilya 2014 En Güzel Bebek Odası- Safari Baby Home- Yeni Sezon Bebek Odası- Hayvan Figürlü Bebek Odası Tasarımları

Gebe Anneler yakında Bebeklerini Dünya’ya getirmenin heyecanını yaşarken bir yandan Bebekleri için en kullanışlı , en şirin ve en güzel Bebek odası arayışındalar. Bazı Anne ve Babalar Bebeklerinin cinsiyetlerini önceden öğrendikleri için Kız Bebek Odası ya da Erkek Bebek Odası alma konusunda rahatlar. Fakat Bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek istemeyen süpriz olmasını isteyen ailelerde  bu gibi durumlarda bebeğin doğmasını beklemeden Bebek doğduğunda herşeyinin hazır olmasını istedikleri için hem kız bebek hem erkek bebek için uygun Bebek Odası Modelleri arasında seçim yapmak zorunda kalıyorlar.

Çilek Mobilyanın bu gibi durumlarda Anne ve Babaların tereddüt etmeden hem kız bebek hem erkek bebek için uygun olan çok şirin , kullanışlı ve güvenlikli Safari Baby adını verdikleri Safari Bebek Odasını Tasarlamışlar. Bebek odası dizaynı çok şirin hayvan figürlerinden oluşuyor ,odaya baktığınızda karşınızda sevimli bir orman varmış hissine kapılıyorsunuz. Zaten amaçlarıda bu onun için bu sevimli Bebek odasının adı Safari.

Odada kullanılan renk uyumları çok güzel fakat bu Bebek Odası Takımının en güzzel yanı Dolapları,Karyolaları,Beşiği,Komadinleri arasında seçim yapma şansınızın olması.  Takımı almak isteyenler Beşikler arasında 3 farklı model arasında seçim yapabiliyorlar mesela , İsteyenler için Büyüyen Bebek dedikleri ayak ucundaki beşiğin içindeki Cekmece Modulü çıkarılıp takılabiliniyor bu sayede Bebek büyüdüğünde bir Çocuk olduğunda hala bu sevimli oda takımını kullanabilecek. Geceleri Bebeğini sallamak isteyen anneler için Sallanan Bebek Karyolası terciğ ederseniz ayak ucunda alt alma modulü olmayan fakat altında 2 çekmece modulü olan düz Beşik Modelini seçmeleri gerekiyor. 3. Beşik  Düz çekmece ve alt alma dolabı yok fakat tabi bu beşiklerin fiyatları farklı. Buyrun Çilek Safari Baby Oda Takımını inceleyelim.

cilek-baby-safari-bebek-oda-takimi
cilek-baby-safari-bebek-oda-takimi

Resimdeki Baby Safari Bebek Odası Takımında 3 kapaklı bebek odası dolabı ve Büyüyen Bebek Beşik Modeli kullanılmış. Bebek odası çamaşırlık dolabı kapaklı ve tek çekmeceli arzu adenler için Etejer şeklinde dört çekmece modülü olanı terciğ edebilirler. Safari Bebek Odasını tasarlarken her şeyi düşünen çilek mobilya tasarımcıları bu oda için Bebek odası Aksesuarları ve Safari Baby Tekstil Ürünleri tasarlamışlar. Odanın perdelerinden aydınlatma ünitesine kadar hatta  Baby safari hayvan figirlü askılık dahi en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış. Belliki Çilek mobilyanın tasarımcıları işlerini gerçekten biliyorlar. Bir markayı marka yapan o Firmanın emektar çalışanları onların gayretleri ve ince tasarım zekalarıdır. Bu ürünü tasarlarken Tasarımcılar ince zekanın dışında tüm hayel güçlerini kullanarak bu şirin ve Harika tasarımı tasarlamışlar. Tabi övgüleri her ne kadar Çilek Mobilya alsada onlarda bu başarıyı gerçekleştiren tasarımcılarının hakları olduğunu elbetteki biliyorlardır. Bütün büyük marka olmuş Firmalar bu yüzden yaptığı işte en uzman olan kişileri terciğ ederler.

cilek-safari-bebek-odasi-hayvan-figurlu

Burdaki Safari Bebek Odası dikkat ederseniz biraz daha farklı. Burda Sallanan Bebek Beşiği ve İki Kapılı Bebek Odası Dolabı kullanılmış. Beşik üstüne Cibinlik kullanılmış özellikle yaz aylarında artan sivrisinek ve uçan böceklerden bebeği korumak için Cibinlik kullanımını her zaman tavsiye etmişimdir. Fakat sizlere 3çocuklu bir anne olarak tavsiyem Bebek biraz büyüdüğünde Cibinliği tutup çekicek kadar olduğunda Cibinlik kullanmayı bırakmanız. Çünkü bebeğiniz Cibinliğe dolanabilir bu göz ardı etmemelisiniz.

safari-baby-home-cilek-moble
safari-baby-home-cilek-moble

Bebek Odası Dekore fikri oluşturmak için bir fırsat. Örneğin yukardaki resimde dikkat ederseniz odada tüm aksesuarlar ve Bebek odasının Dekorasyonu Perdeler tamam perdeler Bebek odası Takımının Safari Baby Textil ürünleri içinde özel olarak bu oda için tasarlanmış. İsteyenBebek odasının Perdelerinide ayrı bir ücret ödeyerek satın alabilirler. Ben sizin dikkatinizi Bebek odası Duvar Boyasına çekmek istiyorum. Unutmayınızki bir oda Dekorasyonunda tek başına Aksesuar kullanarak oda dekorasyonu yapamazsınız. Nasıl bir yüzdeki en önemli unsur insanın Burnudur herhangi bir odadaki en önemli dekore unsuruda Duvar boyasının odaya ve mobilyalara uygun olmasıdır. Bebek odasında duvar eteklerine süpürgelik bölümüne uyguladıkları fıstık yeşili duvar boyası odaya ne kadar uyumlu ne kadar güzel bir hava katıyor dikkat lütfen:) çok hoşuma gitti. Düşünseniz ya !  Bebek odanızı Dekore etmek görümünü değiştirerek hoş bir Dekorasyon sağlamak istiyorsunuz. ne yaparsınız? İnternetten  ” Bebek Odası Dekore fikirleri ” ya da “Bebek Odası Nasıl Dekore Edilir? Bebek Odası Dekorasyonu gibi kelimelerle girip benim sitem gibi sitelerdeki Dekorasyon önerilerini okuyarak Fikir araştırırsınız. Aslında eğer prfosyonel öneriler almak istiyorsanız, Dekorasyonunda uzman İç Mimarlardan filan onların sitelerini diğerlerinden ayırt edemeyeceğiniz gibi bizlerin siteleriine ulaşmak onlarınkine ulamaktan çok daha zordur. Aklıma gelmişken bir gün bu konuda hangi şeğirde hangi İç Dekorasyonunda uzman kimler var? onları tek , tek öğrenip burda yazayım onların sitelerine yönlendireyim sizi. Ya da şöyle yapın benim baştan beri üstünde durduğum fikir şöyle. Girin bir mobilya sitesinin resmi sayfasına. Mesela Çilek Mobilya diye yazdığınızda Google’da resmi site en baştadır girin siteye mesela salon dekorasyonunda ne gibi fikirler var görmek için salon mobilyalarına bakın. Bakalım hangi renk mobilyalarda ne renk duvar boyaları kullanılmış? Nasıl bir perde aksesuar kullanılmış. Nihayetinde ordaki Salon Koltuk takımının Dizaynını yapan bir uzman. Ordaki ürünleri tanıtırken bu senenin Moda Mobilya renklerini, En yeni Perde Modellerini, En son model Duvar kağıtlarını vs göz önünde bulundurarak sergilemiştir ürünü. İşte bu noktada da bizlere fikir oluşuyor. Mesela bizler bir Mobilya markasından bahsetmeden önce onların resmi sitelerinden hakkımda bölümlerine bakar bu Firmanın mazisini neler yapmış onları okur , hangi modeller ağırlıkta ? takip eder fikirlerimize katarız. Yukarıdaki Bebek Odası Safari içinde bu geçerli Aksesuarlrdan tutun Bebek odası oyuncaklarını kadar herşey uyum içinde duvarlar bişe. İşte dekore fikri ortada. Neyse diğer resimlere bakalım.

cilek_baby_safari_3_kapili_dolap
cilek_baby_safari_3_kapili_dolap

İşte buda 3 kapılı bebek odası dolabı istiyenler için. Baby Safari üç kapılı bebek odası dolabı fiyatı 970  TL+ KDV . Eğer iki kapılı dolabı almak isterseniz 550.00 tl . Fiyatların ucuz olmadığı bir gerçek nihayetinde güvenilir bir Firmanın kaliteli bir ürününü alarak güven içinde uzun yıllar kullanacaksınız. Alım gücünüz varsa bence siz yeni aile üyesi için bu güzel takımı alın.  Hatta alırken Büyüyen Bebek karyolasınla üç kapılı bu yukardaki dolabı alın. Beşiğin ayak ucundaki alt açma ünitesini ordan çıkardığınızda yan korkuluklarıda çıkardığınızda yatağın boyu 75+1.60 kadar uzuyor. Buda demekki çocuk bu odayı bir kaç değişiklikle 10 yaşlarına kadar rahatlıkla kullanılır. Nihayetinde kaliteli bir bebek odası temiz kullanıldığında uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu tarz marka ürünlerin kalitesi zaten burdan geliyor çünkü en kaliteli malzemeleri kullanarak üretiyorlar ürünlerini.

baby-safari-buyuyen-cocuk-odasi-besik
baby-safari-buyuyen-cocuk-odasi-besik

İşte büyüyen yataklı bebek beşiği dediğim beşiği yakından görüyoruz. Beşiğin ayak ucundaki Üç çekmece modullü alt açma ünitesini ordan alıp yanına koyar ve üzerine bir vazo koyar  Komadin gibi kullanırsınız. Ynnlardaki korkuluklarıda bir kaç değişimle farklı bir amaç için kullanabilirsiniz. Renk seçenekleri gerçekten çok iyi. Hayvan resimleri 3 boyutlu gibi çok canlı. Bu Beşik 850.00 Tl Diğer Sallanan çekmecesiz Beşik 427.00 Tl. Çilek Mobilya

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5079 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*