BÜYÜK DELİKLİ ŞİŞLE ÖRÜLEN YAZLIK ŞAL ÖRNEĞİ VİDEOLUbuyuk-delikli-yazlik-sal-orme-ornegi

Belkide daha önce hiç görmediğiniz Büyük delikli Örgü şişleri ile örülen Şal Örneği-Bu güzel Şal Örgü Modelini

buyuk-delikli-yazlik-sal-orme-ornegi
buyuk-delikli-yazlik-sal-orme-ornegi

Videolu anlatımlı olarak görebilir ve sizde örneği örebilir güzel Yazlık Abiye Şal Modelleri örebilirsiniz.

S şeklinde aralarda büyük delikli olan örnek Mavi renk ip ile örülmüş.Videoda sizinde göreceğiniz gibi Büyük delikli Şal Örgü Modeli ince ip ve ince örgü şişleri ile örülüyor.Kalın ip ile örüldüğünde kaba görünebilir.

Günün Örgü Videolarını da tanıtmak istiyor ve Türkçe videolu açıklamalı Örgü şişleri ile örme Çapraz Burgulu Örneği şişler ile örülen örnekler arasından zarif bir örnek.

Zigzaglı Tombul Tepeler Örneği mutlaka çocuklar ve bebekler için örülecek örnek arayan hanımların bakması gereken çok şirin bir örgü modeli.

Hacimli Tığ İşi Örneği gün içinde Tığ seven hanımların çok beğeneceğini umduğum Koltuk örtüsü,Lif örneği gibi bir çok model için kullanılır.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5057 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*