burun-estetigi

BURUN ESTETİĞİ

BURUN ESTETİĞİ

Genellikle yüz güzelliğinden bahsedildiği zaman akla ilk gelen ve yüzümüzde bakıldığında ilk dikkat çeken kısım

burun-estetigi
burun-estetigi

burun olur. Yüzümüzün tam orta yani odak noktasında olması da burunun dikkat çekici olmasına olanak sağlar. Bu sebeple yüz ile uyumlu olmayan bir burun estetiksel olarak kötü bir görüntü oluşmasına olanak sağlar. Güzellik kavramı da herkes için önemli olmakla birlikte özellikle de kadınlar için daha da önem arz etmektedir. Bu sebeplerden dolayı burun estetiği kaçınılmaz bir hal alır.

Burun estetiğinin estetiksel kaygılardan olduğu kadar sağlık açısından da sorunların giderilmesinde tercih edildiği durumlar da mevcuttur. Burun, sağlık açısından da önemli bir yer tutar

hayatımızda. Nefes alma fonksiyonların burun estetiği ile düzeltilebilmesi açısından da tercih edilmektedir.

Burun estetiği, burnun istenmeyen şeklinin düzeltilerek daha estetiksel bir görünümün elde edilmesi işlemidir. Estetiksel kaygıların giderilmesinin yanı sıra sağlık problemleri de aynı estetik operasyonu sırasında giderilebilmektedir.

Hastaların burun estetiği olmaya karar verdiklerinde akıllarında oluşan en önemli soru estetik sonrası yüz ile uyumlu doğal bir burun elde edilip edilemeyeceğidir. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde burun estetiği sonrasında hastanın durumu göz önünde bulunarak istediği şekilde ve yüzü ile uyumlu olan bir burun yapısı elde etmek uzman doktor ile oldukça kolaydır. Burun estetiğinde hastanın isteğinin önemli olmasının yanı sıra hastanın sağlık durumu ve

yüz yapısı da oldukça önemlidir. Bu nedenle hasta ve doktorun burun estetiği öncesi karşılıklı olarak istek ve hastanın durumu göz önünde bulundurularak uygun bulunan şekilde planlanması ve uygulanması gerekir. Böylelikle istenilen sonuçların elde edilmesi kaçınılmaz olur.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on BURUN ESTETİĞİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*