BURGULU LASTİK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI


lastik-orgude-burgu-modeli-yapilisi
lastik-orgude-burgu-modeli-yapilisi

Örgü Atkılar ve Örgü Lastiklerinde,Bereler de ve çeşitli Örgü Modelleri için Lastik Örgü Modelinde Burgu Örneği

lastik-orgude-burgu-modeli-yapilisi
lastik-orgude-burgu-modeli-yapilisi

nasıl yapılır? Videolu anlatımlı Örnek Tarifi.

Burgulu Lastik Modeli özellikle Çocuk Örgü Modelleri için çok güzel olur.Esneyen Örgü sayesinde Örgü Kıyafetler daha rahat giydirilir ve çıkarılır.

Burgulu Selanik Örneği adında başka bir model daha var yoksa bu örnek için Burgu Selanik Modeli Yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Burgulu Lastik olan örneği isterseniz örgü bitiminde arada 6-8 ilmek olacak şekilde isterseniz ara örnek gibi kullanabilirsiniz.

Az önce paylaştığım Tomurcuk Bahçesi örneği de bebek örgüleri, çocuk örgüleri ve Atkılar,Battaniyeler örmek için çok uygun bir örnek.

Burgulu Lastik Örneğinde kullanılan Bakır rengi örgü ipi çok güzel. Ancak model yabancı anlatımlı olduğu için ipte burada var mı? yok mu? bende bilmiyorum.

Burgulu Lastik Örgü Modeli Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on BURGULU LASTİK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

  1. SElam dilek hn.cım.elinize ve emeğinize sağlık.harika bir site.çok örneklerinizden faydalanıyorum özellikle videolu olanlar👏👏👏 muhteşem.tebrik ederim👏👏👏👏

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*