BÜLBÜL YUVASI ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

bulbul-yuvasi-orgu-modeli

3 Renk İple Örülen Örgü Modelleri-Türkçe Videolu Anlatımlı Bülbül Yuvası Örneği çocuklar ve bebekler için

bulbul-yuvasi-orgu-modeli
bulbul-yuvasi-orgu-modeli

örnek arayan hanımlar bu örneği her türlü her örgü giysi için kullanabilirsiniz.

Arzu hanımın detaylı Türkçe açıklamalı Bülbül Yuvası Örgü Modeli istenirse 2 veya tek renk iple de örülür. Örgü Kazak örmek için bu örneği pastel renkli ipler ile yetişkin erkekler için Örgü Kazak,Çocuk ve bebekler için de Hırka ve Süveter güzel olur.

Kazak örmek için örnek isterseniz size Balıksırtı Örgü Modeline bakmanızı öneririm. Özellikle örneği çabuk ilerlesin ve kolay örgü modeli olsun isteyenlere tavsiyem.

Tek renkli Örgü Modelleri içinden de size İp Dolamalı File Örneğini tavsiye edeceğim. Yeni örgü modeli görmek için lütfen Örgü videoları bölümüne bakmayı unutmayınız.

Bülbül Yuvası Örgü Desenini aynı zamanda Kuş Yuvası Örneği olarak ta biliniyor. Ancak Kuş Yuvası Örgü Modeli linkine tıkladığınızda farklı bir örgü modeli olduğunu görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on BÜLBÜL YUVASI ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*