BÜKME SIRALI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMI

bukme-sirali-orgu-modeli
bukme-sirali-orgu-modeli

Güzel bir Cuma gecesi sizlere Güzel bir Yeni Örgü Deseni olan Videolu örgü Tarifli Bükme Sıralı Örgü Modeli rengi

bukme-sirali-orgu-modeli
bukme-sirali-orgu-modeli

ve deseni ile Şiş Örgü Modeli olarak çok güzel bir Örgü Modeli.

Örgü örmeyi bilmeyen yeni,yeni heveslenen hanımlar benden Kolay Örgü Modelleri paylaşmamı istiyorlar.Bu örgü videosunda ki hanımın hangi örneğini paylaşsam hep çok beğenildi.

Net anlaşılır Örnek Tarifi ile Örgü Videosunun yabancı olmasının bir önemi kalmıyor.Şu anda Bayanlar en çok neler örüyorlar? diye düşündüğümde şunları önerebilirim.

Bükme Sıralı Örgü Örneği ile Atkılar,Bereler,Kaşkollar,bebe Yelekleri,Çocuk Hırkaları her şey örülür.Değişik örnekli Şiş Örgü Bayan Yelekleri için de bu örneği düşünebilirsiniz.

Bir de bu sezon en çok istek alan Örgü Modeli Örgü Bebek Battaniyeleri için oluyor. Burada Bu Akşam sizlere Battaniye Modeli adında içinde 2 Türkçe tarifli Videolu Battaniye yapılışları birde 60 Tane Yeni Bebek Battaniyeleri var.

Bu hanımdan yine Yeni Örgüler içinden size burada ki Örgü Damlacık Modeli nasıl yapılır? buradan izleyebilirsiniz.

Bükme Sıralı Örgü Modeli Videolu Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares