BUĞDAY BAŞAKLI YELEK MODELİ YAPILIŞI

bugday-basagi-yelek-2
bugday-basagi-yelek-2

Buğday Başakları Örgü Yelek Modeli şişle yapılan Yelek Örnekleri içinde bu model Türkçe Videolu anlatımı ile Yelek örmek için Örnek aramaya son verebilir bu modelle Yelekler örebilirsiniz.

Şerife hanım Buğday Başakları Modeli için 2 ayrı ip 3,5 numara şiş ile çalışmış. Angora iple örülen Yazlık Yelekler de orta kalınlıkta olan Kışlık Yeleklerde güzel durabilir.

basakli-bugday-yelek
basakli-bugday-yelek

Yelek modelinde Lastik kullanmadan Buğday Başaklı Örgü Motifi ile 1 sıra haraşo örüp başlayabilirsiniz. Kendinden etekleri kıvrımlı olan model Bluz,Hırka ve Yelekler yapılır.

Dün size Renkli Boncuktan Tığ Oyası modeli nasıl yapılıyor ? burada anlatımlı Oya Videosu ile sunmuştum. Bugün yine Oya,Şiş ve Tığ Örgüleri gibi güzel modeller sunmaya devam edeceğim.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YANDAN ZİKZAKLI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares