BUĞDAY BAŞAĞI YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

bugday-basaklari-orgu-bayan-sis-isi-yelek-modeli
bugday-basaklari-orgu-bayan-sis-isi-yelek-modeli

Şiş işi Bayan Yelek Modelleri için çok kullanılan Buğday Başağı Şiş işi Yelek Modeli örnek yapılışı Türkçe Videolu Açıklamalı modeli ile Gönül hanım bizlere yine Çok Şık bir Model anlatımı yapıyor.

Buğday Başakları Örgü Yelekler sizinde Pinterest gibi sitelerde gözünüze çarpmış olabilir.Çok zarif ve kolay örgü modeli isterseniz bu örnek ile Yelek dışında da şık örgüler yapılışı

Bu Modeli Gelin Kız Yelekleri ve Anne Örgü Yelekleri adı altında bazı örgü modellerinde görebilirsiniz.

Buğday Başağı Örneğin motifleri 7 ilmek ve 12 sıradan oluşuyor ancak Gönül hanım 3 motif ile toplam 23 ilmek ile örneği tarif etmiş.

Burgulu Yelek Örnekleri adında çok harika bir Örgü modeli daha var ve onu buradan görebilirsiniz. Üçlü Burgular Örgü Deseni nasıl yapılıyor buradan görebilirsiniz.

Eğe yakın bir zamanda bulabilirsem Buğday başağı Örneği ile yapılan Örgü Modellerini de sayfaya ekleyeceğim.Daha önce görmüştüm ancak şimdi bulamadım.

bugday-basagi-yelek
bugday-basagi-yelek
bugday-basaklari-orgu-bayan-sis-isi-yelek-modeli
bugday-basaklari-orgu-bayan-sis-isi-yelek-modeli

Buğday Başağı Yelek Örneği Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. MİNARELİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*