BONİBON ÇİÇEKLİ SAKSILARIN YAPILIŞIBonibondan Çiçekli Saksı

Çocuğunuzun odasında renk renk bonibondan çiçekler olduğunu düşünsenizya. minik yaramaz bayılır bunlara değilmi? yaması okadar kolay ve keyifliki çocuk odasındaki raflara bunları koyabilirsiniz. hatta isterse çok sevdiği arkadaşlarınada hediye edebilir.Haydi buyrun yapmaya başlıyalım.

Yanlız burdaki bu bonibondan yapılan çiçekler yemek için yapılmış, bunları yapan hanımefendi kızının doğumgününde sınıfına 38 adet yapıp götürmüş çocuklar bu onun değimiyle bonibon çiçek pastalarına bayılmışlar. resimlerin altına tek tek o ne kullanmış siz ne kullanabilirsiniz anlatıcam kolay gelsin :)

Bonibondan Çiçekli Saksı

   

   
bu etkinliği yapan bayan bildiğimiz sade kakaolu kek kullanmış.Siz eğer dekor amaçlı kullanacaksanız ıslak renkli kum yada toprak kullanabilirsiniz, yada renkliminik çakıl taşları.o Bayan bonibon şekerleri yapıştırmak için eritilmiş beyaz çikolata kullanmış, siz isterseniz yapıştırıcı veya tutkal kullanabilirsiniz, tabi yenmiyecek dekor amaçlı kullanılacaksa:) plastik kaşığı kek dolu bardağa koymuş yaprak olarak nane yaprağı kullanmış. siz yaprak solmasın süs olucak benimki diyorsanız sahte çiçek yaprağı kullanabilir yada yeşil bir fon kağıdından yaprak yapabilirsiniz.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5060 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*