BONCUKLU SEVGİ ÇİÇEĞİ OYA TARİFİ

boncuklu-sevgi-cicegi-tig-oyasi
boncuklu-sevgi-cicegi-tig-oyasi

Boncuklu Kolay Tığ Oyası Modeli-Türkçe videolu Boncuklu Oya Tarifi Yazmalara,Yemenilere ve Havlu Tığ Oyaları için Oya Dersi Videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Oya nasıl yapılır? bilmeyenler veya Yen Tığ Oyası Yazma Modeller arayan hanımlara Basit ama şık modeli ile bu videoyu izleyerek örneği sizde çıkarabilirsiniz.

Çiçeklerin ve Örümcek Tığ oyasının içine işlenen Boncuklar yerine Cam boncuk,Kristal Boncuklu ya da İnci Boncuklu Oyalar yapılır.

boncuklu-sevgi-cicegi-tig-oyasi-yapilisi
boncuklu-sevgi-cicegi-tig-oyasi-yapilisi

 

Boncuk seçimini renkli veya örnekte olduğu gibi Beyaz Boncuklar ile yapabilirsiniz. İğne Oyaları ve Dantel Örnekleri kanalının anlatımı ile Kolay Oya Modellerine bakabilirsiniz.

Son yazımızda Sarı Renkli Bebek Battaniye ve Anlatımlı Lif Modeli olarak tercih edeceğiniz Şık Modeli ve yapımı ile buradan Tığ Örgü Örneği yapılışına bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. DAMLA BADEM ÖRGÜ MODELİ | Nazarca.com
  2. YAPRAK ÇİÇEKLİ YAZMALARA TIĞ OYASI YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares