BİRDE BEŞ AJURLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


birde-bes-ajurlu-orgu-modeli-yapilisi
birde-bes-ajurlu-orgu-modeli-yapilisi

İsimi oldukça ilginç olan Her iki tarafı da kullanılan Örgü Modellerinden Birde Beş Ajurlu Örneğini bize Sevgi

birde-bes-ajurlu-orgu-modeli-yapilisi
birde-bes-ajurlu-orgu-modeli-yapilisi

hanım sundu.Her zaman ki gibi Türkçe olarak Örneği videolu bir şekilde açıklayarak örneği İzleyerek öğrenmek isteyenler için bu büyük kolaylık sağlıyor.

Birde Beş Ajur Örgü Modelini Sevgi hanım iki ayrı renk ve iki değişik kalınlıkta İğne ve ipler ile çalışmış.Sizinde göreceğiniz gibi kullandığımız Şiş numarası daha değiştiğinde örnekte büyük değişiklik olabiliyor.

Beş Ajurlu Örgü Modelinin bir tarafı aynı Böğürtlen ve Nohut örneğine benziyor. Diğer bir tarafına baktığımızda içe doğru basık ve katlı bir görünüm ile oldukça değişik ve güzel bir örnek çıkıyor ortaya.

Dün size Midye Kabuğu Örgü Modelini sunmuştum.Buradan tıklayarak göreceğiniz bu örnek iki renk iplik kullanılarak örülmüş.Ancak tek yada çok renkli bir örgü modeli olarak ta örülüyor.

Alın size Birde Beş Örgü Desenine çok benzeyen en son paylaştığım Kabarık desenli Örgü modeli Fındık Bahçesi Örneği.Bu örnek özellikle Yaz için ince ve şık Örgüler örmek için Örnek arayanların görmesi gereken bir model.

Birde Beş Ajurlu Şiş Örgü Modeli Videolu Türkçe Anlatımlı İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*