BEBEK ÖRGÜSÜ YAPILIŞI VE MODELLER

bebek-orguleri-2018
bebek-orguleri-2018

Örgü Bebek Patikleri,2018 Bebek Örgüleri,Hırkalar,Yelekler ve Bebek Battaniyeleri ile Örgü Şirin Bebek Bereleri Örnek ve Model olarak size fikir verecek Değişik Bebek Örgü Örnekleri.

Şiş işi Örgüden Bebek Bot Patik Modeli yapılışı öğretilen bu sayfada sizler için Hangi Tığ ve Şiş Örgü Modelleri ile neler yapılır? görmek ve fikir edinmek için Bazı güzel ya da farklı Bebek Örgülerini de sunmak istedim.

Tunus Örgülü Bebek ve Çocuk Örgüleri çok istek aldığım Örgü Motifleri olduğu için Takım ya da Yelek veya Battaniye Modelleri olarak bir kaç Tunus Örgü Modelli Örgüleri de galeride görebilirsiniz.

tavsanli-tunus-sari-battaniye
tavsanli-tunus-sari-battaniye

Bere Örmek isteyen hanımlar Burada ki Örgü Çocuk Beresi 3D Bebek Bere Modeli yapılışı için burada ki sayfayı inceleyebilirler.

Yazları Oya ve Tığ İşi Modelleri daha çok seven hanımlar Kış aylarında da daha çok Şiş İşi Örgü Giysi Modelleri istediklerin den Erken demedim ve bu güzel Bebek Patiği yapılışını da sizler beğenebilirsiniz diye düşündüm.
Resimlere Tıklayınca Net ve Büyük Görünür

Şişle Bebek Patik Anlatımı Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJUR ÖRNEKLİ BALIKSIRTI ÖRGÜ MODELİ AÇIKLAMALI YAPIMI | Nazarca.com
  2. 2018 YENİ 70 TANE BEBEK ÖRGÜLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares