BEBEK ÖRGÜLERİ İÇİN ÖRNEK TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-sis-ile-bebek-ornegi-deseni
orgu-sis-ile-bebek-ornegi-deseni

Bebek Yelekleri,Bebek Örgüleri için Şiş işi Örgü Modelleri istekleri için sevgili Nur bizlere Bebek Hırka ,Battaniye ve Yelekleri Kadın örgüleri için harika bir modeli Türkçe videolu anlatımı ile gösteriyor.

2 Renkli Bebek Yelek ve Hırkalarında bu güzel örnek çok yakışır ayrıca örmesi keyifli bir model olduğundan hiç sıkılmadan Bebek Örgü Örneğini hemen öğrenebilirsiniz.

Sevgili Nur Mavi ve Beyaz renkler ile bizlere örneği öğretmiş ama ben size farklı renk ve ip ile yapılan modelin aynısını da fikir vermesi için göstermek istedim.

Havalar bir ısınıyor bir soğuyor ancak yine Soğuk hava dalgası gelecek ve Mart ayları sonuna kadar Soğuk havalar devam edecek.

Bu soğuklar da Örgü Bayan Botu ile ayaklarınızı sıcak tutabilir burada göreceğiniz en Modern ve Güzel Şiş işi Örgü Bot yapımını görebilirsiniz.

2-renkli-bebek-orgu-ornegi
2-renkli-bebek-orgu-ornegi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KOLAY ÇİLEKLİ TUNUS BAYAN PATİK TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares