BAŞTAN SONA ANLATIMLI ÖRGÜ BEBEK PATİK TÜRKÇE VİDEOLU


bastan-sona-anlatimli-bot-bebek-patik-yapilisi
bastan-sona-anlatimli-bot-bebek-patik-yapilisi

Türkçe videolu olarak Baştan sona açıklamalı Örgü Şiş işi Yeni Bebek Patik modeli Bilek kısmı yüksek bilekleri üşütmeyen Bot Bebek Patik Yapılışı.

Sevil hanım Bebek Anneleri için çok ustaca ve temiz örülen Bebek Patiği Modeli nasıl yapılır? tüm detayları ile Adım,adım Patik örme aşamalarını göstermiş.

orguden-bot-bebek-patigi
orguden-bot-bebek-patigi

Bebek Patik Modelleri için çeşitli Değişik Bebek Patik örnekleri,Örgü Çocuk Patikleri,Babet Patikler ve Örgü Kolay Patik modelleri için menüye bakmanız yeter.

Bebek Patik Kurdele ile süslenmiş ancak Patik süslemek için zincir çekerek zincirin her iki ucuna örgü çiçek yapıp bağlayarak şirin bir bağcık yapabilirsiniz.

Çift Tarafı Farklı Renk Örgüler için Türkçe olarak öğretilen İki tarafı da farklı renk iple örülen Örnek yapılışını görmek isterseniz buradan bakıp öğrenebilirsiniz.

Dalgalı Haraşo modeli örgü modelinin yapılışı için Bugün güzel bir modeli burada gösterdik. Menüye bakıp bütün örneklere göz atabilirsiniz.

sis-orgu-bot-bebek-patik
sis-orgu-bot-bebek-patik

Anlatımlı Mavi Beyaz Bebek Patik

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*