BASİT KUMAŞ ÇİÇEK YAPIMI

basit-kumas-cicek-yapimi

Bir çok değişik kumaş kullanarak bu basit kolayca yapılan çiçek modelini yapabilirsiniz.Keçe,saten,kurdele,polar veya benzeri kumaşlar kullanarak yapacağınız bu çiçeği giysilerinize,evinizdeki perde ve örtülere dekor amaçlı,siyah tel toka takarak topuz modellerinizde ,kırlentlerinizde bir çok şekilde kullanabilirsiniz.Kullandığınız örtü vs yıkarken çiçeklerin zarar görmemesi için arkalarına ilgiçli iğne dikerseniz takıp çıkarılabilinir olması kullanım açısından kolaylık sağlar.

basit-kumas-cicek-yapimi

Resimdeki gibi her iki ucu sivri 5 adet kumaş parçası kesiniz.İkiye katlayın bir tarafı daha uzun olacak şekilde kıvırın her iki yana minik pileler vererek alt tarafını dikin.Bu işlemi 5 adet yaprak içinde yaptıktan sonra yaprakları altlarından dikerek birleştiriniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on BASİT KUMAŞ ÇİÇEK YAPIMI

  1. arkadaşlar bu siteye bakarsanız birçok fiyonk modeli göreceksiniz,hepsi birbirinden şahane ve birçok yerde kullanılabilecek kadarda uygun ölçülerde,ördüğünüz çantalara veya kız çocuklarının giyim eşyası,battaniye gibi ürünlerin süslemesinde kullanabilirsiniz bence :)) bir bakın derim.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*