BAŞAKLI LASTİK YELEK MODELİ YAPILIŞI

basakli-fistik-yelek-modeli
basakli-fistik-yelek-modeli

Oldukça güzel Modeli olan Gelin Yeleği,Anne Yeleği ve Bayan Yelek Modelleri için Örgü Başaklı Fıstık Modeli Çeyizlik Yelekler de kullanılan Modeli Türkçe videolu Yelek anlatımı ile.

Sevda hanım Örneği anlatırken Yelek örmek için Lastik örneği arayan hanımlara Bu sene en çok sevilen ve kullanılan Bağlamalı Lastik Örgü Modeli ile göstermiş.

basakli-fistik-yelek-modeli
basakli-fistik-yelek-modeli

Yörelere göre Bağlamalı Lastik Motifi,Petekli Lastik Modeli gibi isimleri olan model aynı zamanda tek başına bir Örnek olarak ta kullanılıyor.

Günün diğer Açıklamalı Örgü Modeli Damla Badem Örneği için burada göreceğiniz Zarif Model hoşunuza gidebilir.

Sevda hanım Başaklı Fıstık Şiş Örneğini sarı ve orta kalınlıkta bir ip ile de göstermiş.Buna baktığımızda Kalın iple Kışlık Bayan Yelek Modelleri için gayet uygun bir Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares