BAŞAK HASADI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPILIŞI


basak-hasadi-orgum-modeli-yapilisi
basak-hasadi-orgum-modeli-yapilisi
basak-hasadi-orgum-modeli-yapilisi

Aynı Tunus işi ve Tığ Tekniği örgü modeli gibi görünen Videolu anlatımlı Başak Hasadı Örgü Modeli Örgü şişleri ile yapılan oldukça basit ve bir o kadar çabuk ilerleyen bir örnek.

Böyle örnekler her örgü kıyafetler ve Örgü Ev Aksesuarların da kullanılıyor ve oldukça da güzel oluyor.

Kolay Örülen Örgü Modelleri isteyen hanımlar Burada ki Tekli Pirinç Örneği gibi basit Örgü örneklerinden de örebilirler.

Hatta kış hazırlığı için böyle örgüleri  2-3 örnekli örgüler arasında kullanabilir daha şık örnekler yaratabilirsiniz.

Örgü Modellerinde çok ufak değişiklikler ile ortaya farklı Örgü Modelleri çıkarabilirsiniz.Mesela örnek olarak size burada Kışlık Örgü Püsküllü Bere modelinde çok şirin ve minik örnekli şiş işi örneğe bakabilirsiniz.

Havaların sıcak olmasına rağmen Kış için Örgü hazırlığı yapan Annelere,Büyük Annelere de göstermek istediğim torunları için örebilecekleri Ortadan Başlanan Battaniye örneğini önerebilirim. Bu örnek tığla örülen Zarif Tığ İşi Battaniye örmek için çok uygun olan örneklerden biri.

Başak Hasadı Şiş İşi Örnek Yapılışı Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on BAŞAK HASADI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPILIŞI

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BAŞAK ÖRGÜ TIĞ İŞİ BOYUNLUK YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*