BAHÇE DEKORASYONU İÇİN SAKSILARLA YAPILAN DENİZ FENERİBahçenizin dekorasyonu için şöyle farklı ve hoş bir Denizfeneri yapmak isterseniz resimlerde gördüğünüz gibi Kiremit yada plastik saksılardan bu şekilde saksıları iç içe geçirerek ve dışını boyayla şekillendirerek çok güzel deniz feneri yapabilirsiniz. Resimdeki örneklerde bunu bir üst boyuta taşıyarak sadece boyamak yerine aynı zamanda üstüne mumluk yada fener koyarak daha bir gerçekçi görünüm vermişler. Eğer evin içinde kullanacaksanız plastik şu kahverengi saksılar iş görür. Fakat bahçe,verenda yada teras dekorasyonu için kremit saksılardan kullanırsanız rüzgardan zarar görmez. Daha önce yine sizlerle saksılardan ne yapılır bir çok içerik paylaşmıştım. Burdan bir kaç sayfa sunmak istiyorum size. Yine Kiremit saksılardan adam yapma,Etrafında arılar olan petek yapılışı,Saksılarla hayvan bibloları, Saksıdan çocuk  ,Saksı ve keçeden çocuk biblosu, daha bir çok paylaşımım var. Sitemizdeki arama motoruna saksı yazıp entere bastığınızda hepsini görebilirsiniz. Eğer evin içinde kullanmak için büyük görünüyorsa sizde aynı işlemi en küçük boy olan saksılarla yaparak minyatür deniz feneri maketi yapmış olursunuz.Fakat saksıların boy,boy olması gerekiyor bunu unutmayınız.

saksilardan-bahce-dekoru-icin-deniz feneri

denizfeneri

deniz-feneri-yapim-malzemeleri
deniz-feneri-yapim-malzemeleri

saksidan-kedi-heykeli

Bu e kadar denizfeneri olmasada kedi severler için koydum sayfaya:) Tabi saksılardan yapılan bu kedi için resim becerisi olması şart.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5060 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*