BAĞLAMALI BURGU ÖRNEĞİ NASIL ÖRÜLÜR TÜRKÇE VİDEOLU

baglamali-burgu-modeli-ornek
baglamali-burgu-modeli-ornek

Bağlamalı Burgu Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Örnekler arasından sizlere Örgü yelek ve Kazaklar için örnek arasına yapılan Saç örgülü Örgü modellerine çok benzeyen Bağlamalı Burgulu örgü deseni yapımı.

Sizler için günlük olarak her gün paylaştığım Güzel Örgü modeli örneklerine Bugün Ajurlu Kuş Üzümü örgü modeli el işi örgü şişi ile örülen örnek ile başladım.

Daha sonra paylaştığım Deli dolu örneği daha ağır ajurlu ve çok detaylı örgü modellerini sevenler için. Bu örnekten daha kolay ve iki renkli örgü modeli isterseniz o zaman size Ajurlu Sıralı Tomurcuk örneğine bakmanızı öneririm.

Güzel Örgü Tarifleri içinden emin olan aradığınızı modeli Örgü videoları bölümünde bulabilir ve yeni 2016 Örgü Modelleri ile tanışabilirsiniz. Örgü modelleri el işi ve örgü giysiler örmek için Tığ işi ve Örgü şişleri ile örülen Örneklerden oluşuyor.

baglamali-burgu-modeli-ornek
baglamali-burgu-modeli-ornek

Sevgili Anne işleri kanalında bize örnekleri anlatan,ören ve videolardaki güzel örgü modellerini gösteren Melike hanım bu örnek ile Örgü Saç bandı,Şal ve yelek kenarları için Bordür örgü deseni olarak çok şık olacağını söylüyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*