AYAKKABI KUTULARINDAN ÇEKMECELİ ORGANİZATÖR

ayakkabi-kutularndan-cekmeceli-organizator

Depolama sorununu ortadan kaldırmak için Organizatör yapımı

Ayakkabı kutuları gördüğünüz gibi para depolamaktan başka işlere de yarıyor. Ayakkabı kutularından yapabileceğiniz bir çok geri dönüşüm değerlendirme etkinlikleri var.

Bunlardan bir tanesi desenli renkli kağıtlar ile kaplanarak yapılan Organizatör. Ufak tefek şeylerinizi içine koyabileceğiniz gibi çocuk odasındaki tüm kalem,defter,kitap,oyuncak vs dağınıklığını ortadan kaldırmak için iyi bir depolama çalışması.

Hobi işlerinle ilgilenenler küçük materyalleri koyabilirler. Fakat yapılışı gördüğünüz gibi hiç te kolay değil. Ama benim elimden her iş gelir ben yapabilirim diyorsanız buyrun resimli anlatımı altta yapmak isteyenlere kolay gelsin.

ayakkabi-kutularndan-cekmeceli-organizator
ayakkabi-kutularndan-cekmeceli-organizator
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on AYAKKABI KUTULARINDAN ÇEKMECELİ ORGANİZATÖR

    • Doğru söylüyorsunuz aslında fakat resimleri boyutlandırmak,site adı yazmak,sayfaya ekleyip içerik hakkında ve nasıl yapıldıklarını yazmak çok ama çok uzun zamanımı alıyor. Bu sebeple diğer sitelerime hiç vakit ayıramıyorum. Fakat dediğiniz gibi bu resimler gibi biraz karışık görünen projelerde numaralandırma yapacağım. Teşekkürler.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*