ATALAY DEMİRCİ İŞİNİN ERBABI STENDAPÇIatalay-demirci,satand-up
atalay-demirci,satand-up şov,şovmen,mizahçı

Aslında bir çok site sahibi benim gibi izlediklerini,dinlediklerini,sadece kendinin keşfettiğini sandıklarını, ders

alınacakları,komik olanları,ibretlikler,waov dediklerini sitesine gelen ziyaretçilerine de göstermeyi,paylaşmayı çok sever.

Bazen sitenizin misyonu,vizyonu bu paylaşımlarınız için müsait değildir fakat siz yinede sitenizde kendinizi ifade eden,sizi anlatan şeyleri paylaşmayı istersiniz .

Üslubu, Beyefendiliği ve sevimli tavırları ile kendini Türk halkına sevdiren Atalay Demirci.

atalay-demirci,satand-up
atalay-demirci,satand-up şov,şovmen,mizahçı

Bende bu aralar bunu sık,sık yapıyorum. Özellikle beni kendine hayran bırakanları,taktir ettiklerimi,doğru söyleyenleri,lafını esirgemeyen zeki ve duyarlı insanları sizlere de tanıştırmayı seviyorum.Bazılarınız zaten bunları tanıyor,izliyor ben yinede gören,görmeyen,bilen bilmeyenler için paylaşıyorum.

Alttaki videoda stand up yapan adama çok güldüm.En çok söylediği komik şeyler değil doğru söyledikleri beni güldürdü. Hani güldürürken düşündüren dedikleri adamlardan bu beyefendi. Bende bıraktığı izlenim samimi,sıcak,iyi bir gözlemci ve şair ruhlu. Hele ki videonun sonunda şovunun bitişinde okuduğu iki şiirle beni feth etti.

Bu beyefendinin adı Atalay Demirci kendisi profesyonel bir satand upçu. Yetenek sizsiniz adlı programa katılmış ve bilgi birikimini,gözlemlerini mizahi bir dille seyircilere aktararak ince zekasıyla kendine hayran bırakıyor. Yaptığı iş ne olursa olsun iyi yapan ve yaptığı işe saygı duyanlara her zaman hayran kalmış ve özel insanlar hanemde yer etmişlerdir. Buyrun sizde izleyin ve lütfen benim için çok değerli olan yorumlarınızı alta yazmayı unutmayınız.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5076 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on ATALAY DEMİRCİ İŞİNİN ERBABI STENDAPÇI

 1. paylaşımın gerçekten muhteşem..
  uzun zamandır ara verdiğim
  görevime kaldığım yerden devam ediyorum.
  yukarıda Dilek hanımında bahsettiği
  şahsiyet önemli biri ve bana fazla laf
  düşmedi malesef ne diyelim başarılar atalay demirci :)

1 Trackbacks & Pingbacks

 1. NAZARCA.COM

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*