ARNAVUT KALDIRIMI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU

2 Renkli Ajurlu çok hoş bir Model Videolu Açıklamalı Arnavut Kaldırımı Örgü Modeli Yapılışı.Yabancıların

arnavut-kaldirimi-orgu-modeli-yapilisi
arnavut-kaldirimi-orgu-modeli-yapilisi

adını Arnavut Kaldırımı Örneği adını verdikleri Renkli Ajurlu Örgü Model arayan Arkadaşlar bu örneği buradan izleyerek öğrenebilirler.

Ajurlu Toplamalı Örnek adı altında yeni ve değişik desenli küçük örneklerden oluşan Kibar bir Örgü Modeli isteyen hanımlar için bu örnek tam aradıkları modelde.

2016 Yılının Yaz aylarında Bu Yıl Örgü Merserize ve Örgü ince Yazlık örmek için uygun olan ipler ile örülen bir çok modelde giysiyi çok kullanacağız. Yazlık Örgü Örneklerine uygun ince iple örüldüğü zaman da ok şık olan Delikli örgüleri,Ajur ve Fileli modelleri Örgü videoları içinde görebilirsiniz.

Örgü ipi ile örülen Etol modelleri için böyl bir örnek düşünebiliriz ancak kullanılan ip Etol örmek için pek uygun değil ancak Mevsimli Örgü Fular ya da Örgü Boyunluklar olabilir

Videolu Örnek Arnavut Kaldırımı Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. DELİKLİ YAN DÖNGÜLER ÖRNEĞİ VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares