ANNELERİN İNTERNETTEKİ REHBERİ ÇOCUKLA GEZİBugün sizlere 4 güzel Annenin Editörlüğünü yaptığı cocuklageziyoruz.com sitesini tanıtmak istiyorum.

Çocukları ile keyifli vakit geçirmeyi seven gezileri,eğlence ve  çocuklarımız ile gidebileceğimiz mekanları biz Annelere tanıtan bu site her Annenin Rehberi olabilecek kadar faydalı bir site.

Yaz ve Kış aylşarında Çocuklu Ailelerin rahatlık ile Çocukla Tatil yapabileceği Butik Otelleri,Tatil Köyü,Kamplar,Pansiyon ve yazlık Mekanları bizlere tavsiye ediyorlar.

Annelerin İnternet Rehberi olan bu saygın ve sevilen siteden bir Anne olarak ben de fadalanıyorum.

Çocukla hangi Etkinliklere katılabiliriz?  Çocuklar için Tiyatrolar,Sinemalar,Müzeleri,Oyun evleri ve  Atölye Cocukla GeziFaaliyetleri en güncel olarak nerede ne zaman cocuklageziyoruz.com sitesini takip ederek öğrenebilirsiniz.

Sitenin sahibeleri hanımlar özellikle kendilerinin gidip gördükleri beğendikleri yerleri yine kendi Fotağrafları ile destekledikleri makaleleri okurken çocuğunuzu ve kendinizi bu makalelerin Kahramanı olarak görebilirsiniz.

Kendinizi Aileden biri gibi hissedeceğiniz duygularınıza ve sizinde güzel yorumlarınıza Tercuman olacak bir sitedir cocukla gezi Rehberi cocuklageziyoruz.com.

Hafta sonu Çocuklarınız ile Piknik yapabileceğiniz, Keyifli Köy kahvaltığı eşliğinde güzel bir Gün geçirmek istiyorsanız Çocukla Gezi konusunda tecrübelerini bizler ile paylaşan bu siteyi takip edip bir Annenin gözünden Tavsiyelere göz atabilirsiniz.

Burcu,Ezgi,Evrim ve Sinem hanımın Yazarlık yaptığı en güzel anıların yaşanacağı Çocuklar ile Kaliteli bir Yaşam için sizlere üçüncü Göz olacaktır.

Çocukla Uçak ve Araba Seyahati ve bizlere Bavul hazırlama konularında ip uçları sunan Anneler ve Çocuklar için cocuklageziyoruz.com.

Ayrıca sosyal medya hesaplarına aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

www.facebook.com/cocuklageziyoruz
www.twitter.com/cocuklageziyorz
www.instagram.com/cocuklageziyoruz

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5076 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ANNELERİN İNTERNETTEKİ REHBERİ ÇOCUKLA GEZİ

    • Harikasınız sitenizin yakın takipçilerindenim. Biz Anne ve Babalar evlatlarımız olmadan hiç bir Aktiviteden zevk alamıyoruz sizlerin sayesinde çocukla gezi ip uçları ve sağlıklı,eğlenceli kaliteli zaman geçireceğimiz Mekanları öğreniyoruz,Teşekkürler iyi ki varsınız.

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*