ANNE ÇEYİZİNDEN 30 YILLIK LİF MODELİ YAPILIŞI

30-yillik-lif-modeli
30-yillik-lif-modeli

Başlıkta da belirtiğim gibi bu Dilim şeklinde Yuvarlak Rengarenk Lif Modeli çok eskilerden kalma 30 Yıl öncesinin Lifleri olan sahibi için Manevi değeri olan Türkçe videolu yapılışı ile sizler için.

Gökkuşağı Lif Modelinin anlatımını Şeyma hanım yapıyor. Lif Rahmetli Annesinin Çeyizinden kalan 30 Yıllık bir Lif Modelin ayısını yaparak bizlere öğretiyor. Sevgili Şeyma hanımın ellerine sağlık Anneciğini de Allah rahmet eylesin,mekanı Cennet olsun.

Model asından çok kullanışlı ve bir çok amaç için büyütülerek kullanılır ve Koltuk Şalı,Örgü Paspas,Örgü Tencere Çaydanlık Örtüsü ve çok güzel Paspas yapılır.

cok-eski-30-yiillik-lif
cok-eski-30-yiillik-lif

Yapmanız gereken tek şey Modeli istediğiniz boyuta gelinceye kadar örmek.Model renkli olarak ta çok güzel ancak Motif modeli de iyi olduğu için kaç renk yapılırsa yapılsın her şey güzel olur.

Son yazımda Kontes Kız Hırkası olan Baştan sona anlatımlı değişik Çocuk Hırkası yapılışı olan çalışmayı burada sizler için paylaşmıştım.
30 Yıllık Çok Eski Lif Modelleri-Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*