Cumartesi , 19 Nisan 2014
İlginizi Çekebilir
Anasayfa » Bebek Örgüleri » ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞI

ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞI

Anlatımlı Bebekler ve kız çocukları için çok şirin etekleri fırfırlı örgü elbise.Sizlerde kış için örgü hazırlığındasanız bu elbiseyi kışında giydirebilirsiniz.Külotlu çorap ve içine kışlık yün badi giydirdiğinizde bebeğinizi kışın soğuğundan bir nebze koruyabilirsiniz.Bebek örgü modellerine Burdan bakabilirsiniz.

kiz bebeklere cocuklara firfirli orgu elbise ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞI

Anlatımlı kiz-bebeklere-cocuklara-firfirli-orgu-elbise

ARKANIN YAPILIŞI :

Yetmiş ilmek başlayınVe düz örgü örün. SEKİZ sıra fuşya rengi ip ile,BEŞ sıra pembe,ÜÇ sıra beyaz,İKİ sıra bordo,BEŞ sıra fuşya, BEŞ sıra bordo, BEŞ sıra fuşya, İKİ sıra beyaz, BEŞ sıra pembe,İKİ sıra beyaz, DÖRT sıra bordo, ON sıra fuşya,ALTI sıra pembe,İKİ sıra bordo,BEŞ sıra bordo, İKİ sıra beyaz,İKİ sıra fuşya, BEŞ sıra bordo,SEKİZ sıra fuşya,İKİ sıra bordo rengi ip ile düz örgü örüyoruz. Pembe ipe geçiyoruzVe koltuk oyuntusunu yapmayaBaşlıyoruz. ALTI sıra pembe öreceğiz. ALTI sırada koltuk altı için giderkenVe dönerken ÜÇER ilmek eksiltiyoruz. Diğer DÖRT sırada da İKİ+BİR eksiltme yapıyoruz. İKİ sıra beyaz, İKİsıra bordo, BEŞsıra fuşya , İKİ sıra beyaz, BEŞ sıra pembe,İKİ sıra fuşya, BEŞ sıra bordo renk ip ile örüyoruz. Pembe ip ile YİRMİ SEKİZ ilmek ördükten sonra 1 ilmek eksiltme yapın ve sırayı sonuna kadarÖrün. Şişte ki ilmekler YİRMİ SEKİZ ilmekten oluşan2 parça halini aldı. Bu 2 parçayı ayrı ayrı öreceğiz.ÜÇ sıra beyaz, SEKİZ sıra fuşya, İKİ sıra bordo,DÖRT sıra pembe ip ile örünVe kesin. Diğer YİRMİSEKİZ ilmeği de aynı şekilde örün.

ÖNÜN YAPILIŞI :

Yetmiş ilmek başlayın. Koltuk altı kesimine kadar arkaİle aynı örün. Koltuk altını ÜÇ+İKİ+BİR+BİR şeklinde kesin. Arka parçasında ki renk sıralarını ön parçadada uygulayın. Yakayı ?V? şeklinde kesin. Ön veArka parçaları biribirine dikin veArka kısmına düğme dikin.

FIRFIRIN YAPILIŞI :

Yüzseksen ilmek başlayın.YİRMİ cm olana kadar fuşya renk ip ile haroşa örgü örün. Son sırada iki- üç sırada 1 eksiltme yaparak YÜZ OTUZ ilmek kalmasını sağlayın ve kesin. Fırfırı elbisenin altınaDikin.

Paylaşmak İstermisin?
facebook ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞIlinkedin ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞIpinterest ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞIreddit ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞIdiggit ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞIstumbleupon ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞItwitter ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞIgoogle ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞItumblr ANLATIMLI ÖRME FIRFIRLI BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞI

Hakkında gururum5

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dost Siteler:Facebook-Kapakresmi-Hobiler-Markafem-Yeni Moda Modeller-El İşleri