ANLATIMLI FİLE ÖRNEK AJURLU TOMURCUKLAR YAPILIŞI


file-yazlik-orgu-ajurlu-tomurcuk-yapilisi

Tam Yazlık Bir Model olan File desenli Ajurlu Tomurcuk Örneğini bize Sevgi hanım Şiş işi Yazlık File örnekler olarak sundu.

Fileli Örgüler ile yapılan Süveterler Kışın Yazlık örgü Bluzlar,Etol,Şal ve File Elbiseler de bu örnekle Yaz aylarında harika olur.Üzerinde Tığ işi Dantel çiçek olan Bolerolar,Uzun File Yelekler bu örnek ile çok şık olabilir.

file-yazlik-orgu-ajurlu-tomurcuk-yapilisi
file-yazlik-orgu-ajurlu-tomurcuk-yapilisi

Delikli ve kolay olan Fileli Ajurlu Tomurcuk örneği File örnekli olduğu için hem sıkılmadan keyifle örebilir hem yaptığınız Örgüyü çok çabuk bitirebilir ve sonucu görebilirsiniz.

4 Numara normal kalınlıkta Beyaz simli iple örneği anlattığı modelde örnek pek çıtı,pıtı olmuş.

Siz kullandığınız ip türü ve kalınlığına göre Şiş numarasına karar verirsiniz.

Örnek 4 sırada bir motif tamamlanacak şekilde aralarda düz ve ters örgü ile yapılıyor.

Örgü şişleri ile yapılan Fileli örgüleri dağa sonra tığ ardımı ile üzerinden ilmek çekerek değişik renkler ile süsleyebilir farklı örgüler yapabilirsiniz.

Bugün size Sabah saatlerinde Filli Kenar Örneği nasıl yapılır? burada şirin Hayvanlı Havlu kenarları içinde uygun bir örnek göstermiştim,isteyenler ona da bakabilirler.

Fileli Ajurlu Tomurcuk Şiş İşi Örgü Modeli Video İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*