ANAOKULLARI İÇİN ORİGAMİ KURBAĞA YAPILIŞIAnaokulu öğrencileri için eğlenerek yapabilecekleri Origami kurbağa çocuklar için eğlenceli faliyetler. Küçük çocuklar için kağıt katlama ile yapılan bir çok basit ve kolay yapılan şeyler var. Hem becerileri,hemde yaratıcılıklarını artırmak adına okullarda öğrencilere yaptırılan bu tarz faliyetler çocuklarımız için çok önemli. Çocukların öğrenme becerisi çabuk geliştiğinden çocuklar çok erken yaşlarda Anaokuluna başlıyor.

kagittan-kurbaga-yapilisi kagittan-kurbaga-yapilisi-1 kagittan-kurbaga-yapilisi-2 kagittan-kurbaga-yapilisi-4 kagittan-kurbaga-yapilisi-5 kagittan-kurbaga-yapilisi-6 kagittan-kurbaga-yapilisi-7 kagittan-kurbaga-yapilisi-8 kagittan-kurbaga-yapilisi-9 kagittan-kurbaga-yapilisi-10

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5069 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*