AMİGURUMİ ARI ŞEKLİNDE BEBEK PATİĞİ ÖRMEAmigurumi Bebek Patikleri

Şirin Bebekler için Amigurumi örgü Arı şeklinde Amigurumi Bebek Patik Örneği. Bebek Patikleri bebeklerin en ihtiyacı olan kış giysilerinden. Eskilerin dediği gibi hasta olmamak için ayakları sıcak tutmak şart.

Görünümü ile Arıya benzeyen örmesi oldukça kolay hem şiş hem tığ ile örülen bu şirin patiklerin nasıl örüleceğini resimli açıklamalı olarak görüyoruz.

Burada kullanılan Amigurumi tığ tekniği tığın üzerine hiç ip dolamadan örerek gerçekleşiyor. Patiğin burun kısmından patik modeline başlanıyor ve bileğe kadar tığ ile örülmeye devam ediyoruz. Amigurumi Bebek Patiği Örgü

Patiğin bilek bölümünü örmek için dört adet ince çorap şişi kullanacağız. Bebek patiğinin bilek kısmını ne kadar uzun örerseniz o kadar iyi olur bebeğinizin bilekleri açıldığında üşümez.

Arının kanatları için iki adet yaprak şeklinde tığla örülmüş motif kullanılmış. Eğer bebeğiniz çok küçükse oyuncak gözü yapıştırmak yerine Arının gözlerini dikiş yöntemi ile oluşturmanız bebeğinizin güvenliği için iyi olur.

Sitemizde onlarca değişik yöntemler ile örülen Resimli ve anlatımlı Patik Örme  olarak sizlerin beğenisine sunduğum bir çok Patik örme modelleri mevcut.

Örgü Patikler en güzel örnekler ve en basit şekilde örülen Patik Örneklerine ulaşabilirsiniz.

ari-seklinde-bebek-patik-orulusu
ari-seklinde-bebek-patik-orulusu

ari-seklinde-bebek-patik-orulusu-1
Patiğin burun bölümünden başlayınız.
ari-seklinde-bebek-patik-orulusu-2
Patiğin ön bilek kısmından kesin ve taban ve yanları örmeye devam ediniz.
ari-seklinde-bebek-patik-orulusu-3
Patiğin arkasını dikiniz.
ari-seklinde-bebek-patik-orulusu-4
İlmek çıkarıp çif lastik örünüz.
ari-seklinde-bebek-patik-orulusu-5
Patiğinizin örgüsü bittikten sonra detaylara geçerek arı şeklinde süsleyiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*