akilli-ipten-orgu-modeli-teknigi
akilli-ipten-orgu-modeli-teknigi

AKILLI YÜNLE ÖRGÜ MODELİ TEKNİĞİ TÜRKÇE VİDEOLU


Kendinden Örgü Deseni olan Akıllı Yünler ile Örgü Modeli tekniği tek ip ile 2 renkli Örgü modeli yapılışı Arzu hanımın anlatımı ile Türkçe videolu açıklamalı.

akilli-yunle-orgu
akilli-yunle-orgu

Zigzag desenli 2 renkli ama tek ip olan Akıllı İple yapılan Örgü Desenleri arayan hanımlara Arzu hanım çok güzel bir Model anlatımı ile bizlere yeni bir Örgü Tekniği göstermiş.

Kazak ve Süveter modelleri için sizde örneğin kenarlarına haraşo modeli koyabilir değişik modeller yapabilirsiniz.


Tığ işi Örgüler de Akıllı İpten Tığ işi Boyunluk nasıl yapılır? burada Tığ modellerde nasıl bir örnek uygulanmış bakabilirsiniz.

Son çalışmalarımızda sizler için Tunus İşi Patiklere ağırlık vererek yeni ve çok güzel Kalpli Tunus Patik deseni nasıl yapılır? burada Türkçe anlatımlı çalışmasını görebilirsiniz.

Akıllı İple neler yapılır? hangi modeller örülür? Videolar bölümüne baktığınızda Akıllı İpten Örgüler,Şallar ve diğer modellere bakabilirsiniz.

akilli-yunle-orgu-modeli-teknigi
akilli-yunle-orgu-modeli-teknigi

Akıllı Yünle Örnek Anlatımı

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*