AJURLU YOLLAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

ajurlu-yolllar-orgu-modeli-yapilisi

Örgü Şişleri ile Örgü Yazlık Bayan Yelek Örneği-Ajurlu Desenler Örgü Anlatımı Videoları-Türkçe video ile anlatılan Ajurlu Yollar Örgü  Modeli Yapılışı Sevgi hanımın elinden ve de tatlı dilinden Açıklamalı ve çok kolay Yeni Bir Örnek Az önce sizlere yine Türkçe olan bir örnek Videosu paylaştım.Görmeyenler için Bahar Dalı Örgü Modeline buradan bakabilirsiniz.

Ajurlu Yol Örgü Modeli Yaz için Örgü Etol,Örgü şişleri ile Şal ve Bluz olarak harika değişik örgüler yapılır. Ajurlu Yol örgü deseni çok güzel bir örnek ancak Örneğin Lastik olan bölümü Zigzag şeklinde olunca özellikle Yazlık Örgü Yelek Örneği arayan hanımlar bu örneği öneririm.

ajurlu-yolllar-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-yolllar-orgu-modeli-yapilisi

Ajurlu Yazlık Örgü Modelleri olarak başka hangi örnekler var? biraz onları da buradan tanıtayım.Yine Sevgi hanımın örgü anlatımı yaptığı Ters Başak Örneği Yazlık Yelek ve diğer Yazlık Örnek Modelleri için çok rahat kullanılır.

Dikdörtgen Uzun Örgü Etol Modelleri olarak bu örneği Örgü şişi ile örülen Etoller için de kullanabiliriz.

Sizler için çok kısa bir süre sonra sitede Örgü Etol Modelleri paylaşacağım.

Şaziye hanımın ricası üzerine Yazlık Örgü Abiye Etol modelleri ve Örgü Şal Modellerine El işleri yazan menüden bakınız.
Videolu Anlatımlı Türkçe Ajurlu Örnekler-Ajurlu Yol Örgü Modeli Yapımı İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares