AJURLU ÜÇGENLER ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU

ajurlu-ucgenler-orgu-modeli-yapimi

Ajurlu En Güzel Örgü Modelleri-Anlatımlı ve Videolu Ajurlu Örgüler- İşte Yaz Örgü Modelleri arayan hanımlara

ajurlu-ucgenler-orgu-modeli-yapimi
ajurlu-ucgenler-orgu-modeli-yapimi

oldukça şık ve güzel olan Ajurlu Üçgenler Örgü Modeli yapımı-Videolu açıklamalı Örnek.

Gri gibi kendimi çok göstermeyen bir renk ile örülmesine rağmen Ajurlu Üçgen örneği çok güzel görünüyor. Bu güzel örgü deseni Pembe Beyaz ve Pastel renkli ipler ile örüldüğünde hem Yelek hem Tunik ve Yazlık Örgü Bluzlar için harika bir örgü modeli olur.

Örnek yabancı videolu anlatımlı ama örneği çıkarmakta zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. İllede Türkçe anlatılan Örnekler isteyenler için de Renkli Dalgalar Örneğine bakmanızı öneririm.

2016 Yazlık Örgüler için Örnekler,Delikli Örgü Modelleri için bana mesaj yazan Rabiye hanım gibi sizlere de biraz zaman ayırarak sitede dolaşmanızı tavsiye ederim. Emin olun sitemde aradığınız her örgü modelinin nasıl örüldüğünü öğrenebilirsiniz.

Birazda Ajurlu Örgü Desenleri tanıtayım sizlere. Ajurlu Verev Örgü modeli yine buradaki örnek gibi oldukça hoş ve ilgi çeken bir örnek.

Ajurlu Yağmur Damlası örneği daha küçük delikli örgü modelleri arayan hanımlar için tavsiyedir.Bu örnek Türkçe videolu olarak anlatılmış ve paylaşılmış.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on AJURLU ÜÇGENLER ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU TEPELER ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU ÖRNEKLER | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares