AJURLU SIRALI TOMURCUK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

sira-tomurcuklu-orgu-modeli

Oldukça güzel her örgü modeli için kullanılır Ajurlu Sıralı Tomurcuk Örgü Modeli nasıl örülür? görmek isterseniz Türkçe Videolu

sira-tomurcuklu-orgu-modeli
sira-tomurcuklu-orgu-modeli

Sıralı Tomurcuk Örneği videosunu izleyebilirsiniz.

İki renkle örülen Örgü Modeli Delikli Sıralı Tomurcuk Örneği Bebekler için örülen örgü giysilere örnek olarak çok yakışır.

Örgü giysi ve Örgü El işi Modelleri,Lif Örnekleri istekleriniz için hazırlamış olduğum içinde tam 68 Tane örgü Lif Modeli bulunan sayfamıza bakabilirler.

Örgü şişleri ile örülen Örgü deseni Sıralı Tomurcuk Ajurlu örneğin bir benzeri model olan Arzu hanımın anlatımını yaptığı Tomurcuk Örneği Nasıl Örülür? Videolu model yapılışını Türkçe Videolu olarak izleyebilirsiniz.

Yine ve yine çok harika örgü modellerinden seçilen Delikli Su Dalgası Örneği Serpil hanımın isteği üzerine paylaştım ve buradan görebilirsiniz.

2016 Yazlık ve Kışlık Örgü modelleri,örnekleri için sayfanın altına doğru indiğiniz de bir çok modelin anlatımlı videolu olarak görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*