AJURLU PEMBE BLUZLU BAYAN YELEK MODELİ ANLATIMI

ajurlu-nazarca-bayan-yelek
ajurlu-nazarca-bayan-yelek

Örgü Ajurlu Pembe Bluzlu  Bayan Yelek Modeli– Ajurlu Model ile yapılan İçinde Pembe Bluzu ile Takım Örmek isteyenler Örnek Yapılışını buradan öğrenebilirler.

Türkçe Videolu Açıklamalı Ajurlu Örgü Şiş işi Modelden yapılan İçinde Askılı Bluzlu dışı Kısa Kollu Yazlık ve Mevsimlik Yelek modelini Gönül hanımın kullandığı iple Kışlık olarak ta kullanabilirsiniz.

ajurlu-pembe-buluzlu-bayan-yelek
ajurlu-pembe-buluzlu-bayan-yelek

Sayfam da hem Anne Yelekleri Hem Bebek ve Çocuk Yelek Modelleri ve Yapılışları görebilirsiniz. Açıklamalı Baştan sona anlatılan Yelek Modelleri için Menüden Yelek Örnekleri menüsüne bakmanız yeterli.

orgu-pembe-buluz-yelek-model-yapilisi
orgu-pembe-buluz-yelek-model-yapilisi

Çeyizlik Yelekler için burada anlatımlı Yelek yapılışı ve Yeni Yeleklere bakabilir güzel modelleri sevdikleriniz le sayfalarınız da paylaşabilirsiniz.

pembe-ajurlu-yelek-arkasi
pembe-ajurlu-yelek-arkasi

Ajurlu Pembe Yelekli Bayan Takım video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*