AJURLU MİNİK KALPLER ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLUArzu hanımdan Yazlık Örgüler için kullanabileceğiniz Türkçe Örgü Videolu Açıklamalı Ajurlu Minik Kalpler Örgü Modeli Yapılışı.

Minik Kalpler Örneği ile Örgü şişi kullanarak Etol,Şal ve Bebek Battaniyesi Olur. Doğru Örgü ipi ile ördüğünüz de Yazlık Abiye Şal ve Örgü Yazlık Bluz olarak ta bu örneği düşünebilirsiniz.

Bugün sizlere hem Arzu hanım Hem Sevgi hanımdan çok güzel örnekler sundum.Az önce paylaştığım Çakışan İlmekler Örgü Modeline de buradan bakarak nasıl örülür? Türkçe gösterilen Örgü videosunu izleyebilirsiniz.

Minik Kalpli Örgü Deseni benim çok daha önce yabancı bir kanalda yabancı bir bayanın anlattığı örgü videosuydu.Ben örneği çok beğenmiş ve taslak olarak ilerde sizinle paylaşmak üzere kaydetmiştim.

minik-kalpler-orgu-modeli-yapilisi
minik-kalpler-orgu-modeli-yapilisi

Ancak Bugün Arzu hanım yeni bir Örnek paylaşmış mı? diye baktığımda Örneğin Türkçe açıklamalı olarak Arzu Hanımın yayımladığını görünce hemen videoları değiştirerek bu örneği sizlere Türkçe Örgü Tarifi olarak sunma şansı yakaladım.

Arzu hanıma çok teşekkürler ellerine emeğine sağlık.

Bu güzel Örgü deseni istendiği taktirde iki renkli olarak ta örülür.Videoda Arzu hanımda benim gibi iki renkli olarak ta güzel olabileceğini söylemiş zaten.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*