AJUR ZİKZAKLI BADEM ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

ajur-bademli-zikzak-orgu-modeli
ajur-bademli-zikzak-orgu-modeli

Zikzak Örgü ModeliAjur Zikzaklı Badem Örgü Modeli Örgü Bebek Battaniyesi ya da Örgü Bebek Hırka Modelleri için harika bir örneği size tanıtmak istiyorum. Açıklamalı Örgü Modeli Videolu Örgü Tarifi Türkçe açıklamalıdır.

Bu örneğe benzeyen çok güzel iki Örgü Modeli daha var ve onlar da Anlatımlı Örgü modeli olarak Sıralı Tombul Tepeler ve Topçuklar Örgü Modeli.

Sıralı Tepeler örneği Ajurlu Zikzak Badem Örgü deseni modelin haraşo örneği enine şeklinde yapılanı.Bu örnekte Haraşo örgü sırası dikine diğerinde enine örülüyor

Özellikle 2. örneği size tavsiye ederim.Sıralı örnek olan Bebek örneği diğer Sıralı Zigzak Tepeler örgü modeli Bayan Örgüleri için ideal bir örgü örneği.

Şiş Örneği  Ajurlu Zigzag Badem Örneği Bebekler ve Çocuklara Örgü Bere Modeli olarak Patik ve Örgü Hırka olarak ta güzel olur. Zikzak Örgüler için El işi bölümünde Bebek Battaniye modelleri bulunuyor

Bebeklere yelek örmek için Yelek Örneği yapılışı isteyenlere Bugün az önce sizin ile paylaştığım Ajurlu Bebek Yeleği örneği nasıl örülür? bakabilirsiniz.

ajurlu-zigzag-bademli
ajurlu-zigzag-bademli
ajur-bademli-zikzak-orgu-modeli
ajur-bademli-zikzak-orgu-modeli

Ajurlu Zikzak Badem Örgü Modeli Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BAL KOVANI ÖRGÜ MODELİ VİDEOSU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares