AJUR DESENLİ YAZLIK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU AÇIKLAMALI

Ajur-desenli-yazlik-orgu-yapilisi

Ajur desenli Videolu Anlatımlı Yazlık Örgü Modelleri- Petek desenli Ajur Örgü modeli yapılışı oldukça kolay Örgü Astarlı Elbiseler ve Askılı bluz üzerine Örgü Tunikler için şık  ve kolay bir model.

Daha sıkı ve Örnekli Örgü Modeli isteyen hanımlara Türkçe Videolu Açıklamalı Gelincik Örneğini öneririm. Şal gibi Yazlık Örgüler için Daha Büyük Delikli Örgü Modeli çalışmasını da düşünebilirsiniz.

Yazlık Örneklerden devam ediyoruz Yine kolay bir örgü olan Fileli Yazlık Örgü Modeli acemi örgüyü az bilen hanımlar için basit,güzel ve şık bir örnek.

49 Tane Çocuklar için Örgü Bluz modelleri arasından seçim yapabileceğiniz burada Bugün hazırladığım sayfada ki modeller kızı olan Anneler için.

Çocuklardan konu açılmışken Okul öncesi,Anaokulu ve İlköğretim 1.2. sınıflar için Kumaşla dikilen çok şirin Okul Etkinlik Önlükleri Dikiş bilen ya da diktirebilecek yakınları olan hanımlara mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

Ajur-desenli-yazlik-orgu-yapilisi
Ajur-desenli-yazlik-orgu-yapilisi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*