AĞRILILARA ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİagri-ingilizce-dil-kursu-

Ağrı’lılara Özel İngilizce Dersleri : agriingilizce.com’da

Oldukça yaygın kullanımıyla İngilizce günümüzde en popüler dil olmuştur. Ülkemiz İngilizce bilmenin önemi anlamış ve ilkokuldan itibaren İngilizce eğitimi vermeye başlamıştır.

Sadece okuldan alınan İngilizce ne yazık ki yeterli gelmemektedir. Okullarda genellikle dil bilgisi üzerinde yoğunlaşılmış ve İngilizcenin diğer alanları konusunda yetersiz kalmıştır ki bu da bir ülkemiz hastalığı olan anlayabiliyorum ama konuşamıyorum sorununu ortaya çıkarmıştır.

Bu sorunun üstesinden gelmenin en iyi yolu bol bol pratik yapmaktır. Ne yazık ki ülkemizde böylesine uzun vadede pratik yapılabilecek ortam bulmak kolay değildir.

Ağrı İngilizce bu soruna bir çözüm olarak konuşma ağırlı sınıfları ile sizlere sadece dil bilgisi üzerine yoğunlaşan basmakalıp dil kurslarından uzak, konuşma yeteneğinizi geliştiren yüksek kaliteli eğitim olanakları sunmaktadır.

agri-ingilizce-dil-kursu-
agri-ingilizce-dil-kursu-

İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmek için sadece dil bilgisi üzerinde odaklanmak yerinde o dili daha genel anlamıyla öğrenip dile ait olan günlük kullanılan kalıp ve deyimlerini öğrenmek ve uygun yerde onları kullanabilmek önemlidir.

Ağrı İngilizce Öğretmeni kadrosu olarak İngilizce bilmenin sadece kâğıt üzerinde yazı yazıp, okuyabilmek olmadığını ayrıca İngilizceyi doğru telaffuz ederek akıcı bir biçimde konuşabilmek olduğunun farkındayız.

Öğretmen kadromuz sizlere diğer öğrencilerle bol bol alıştırma yapabileceğiniz konuşamaya teşvik eden bir eğitim ortamı sunar.

İngilizceyi çekinmeden kendi seviyenizde ki diğer öğrencilerin de içinde bulunduğu bir ortamda profesyonel bir eğitmen ile konuşabilir ve konuşma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Sizler de İngilizce konuşamaya günlük hayatınızda ya da iş hayatınızda ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz İngilizce sunumlar yapmanız ya da yabancılarla konuşmanız gerekebilir.

Bu konuda Ağrı İngilizce Anlamı sizlere dili en iyi şekilde anlamanıza ve İngilizceyi en doğru şekilde konuşmanıza yardımcı olur. Siz de gelin ve İngilizce suskunluğunuza son verin.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5069 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*