AFRODİT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

Sitemiz de Sizler için En Güzel Örgü Modelleri,Lif Modelleri,Danteller,İğne Oyaları,Örgü Videoları,Çocuk Örgüleri,Etamin Örnekleri,Tığ İşi Örgü Modelleri,afrodit-orgu-modeli
afrodit-orgu-modeli
Bebek Battaniye modelleri,bebek yelekleri,Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,

Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,Yelek Modeli YapılışıEl İşleri Bölümünden Ulaşabilirsiniz.

Knit Toddler Sweater Pattern-Afrodit Örgü Modeli Türkçe Videolu tarifi ile Bebek Battaniyeleri ve Bebek Örgüleri,Örgü

afrodit-orgu-modeli
afrodit-orgu-modeli

Yetişkin Ceketleri ve Hırkaları için çok kullanılıyor.

Örneği orjinal adı ne bilmiyorum ancak Örgü modelinin tarifini yapan Şerife hanım Köpüklü Dalgalar Örgü Modeli olarak örneği yayınlamış.

Şerife hanım örneği sedef Beyazı rengi ile ördüğü için örnek biraz parlamış ancak örneği güzel anlattığı için sonuçta örgü modelini öğrenmekte zorluk çekmezsiniz.


Böyle büyük iri ve kabarık örnekli 3 Boyutlu örgü modellerinin tam aksine Minik örnekli Şiş Örneği için Damlacık Örgü Modeli nasıl yapılır? buradaki anlatımdan görebilirsiniz.

Bugün bir de Dinozor Dişi Örneği adında Tığla örülen Örgü Modeli paylaştım.Tığ örnekleri seven hanımlar o örneği de buradan görebilirler

Afrodit Örgü Modeli Krem rengi Örgü Bebek Hırka modeli üzerinde çok daha belirgin durmuş. Afrodit Şiş işi Modeli bana göre aralara Örgü üstüne İnci Boncuklar dikilirse çok şık bir Örgü Battaniye olur.

Afrodit Örgü Örneği Yapımı

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5228 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ ROBALI ÇOCUK HIRKA MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*