ADIM ADIM GECE GÖZ MAKYAJI NASIL UYGULANIR RESİMLERİ

adim-adim-gece-goz-makyaji-uygulama

Makyaj yapmak konusunda benim gibi pek becerikli değilseniz, sizlerde Adım, Adım Gece Göz Makyajı Nasıl Yapılır Resimleri paylaşımlarımıza bakarak öğrenebilirsiniz.

Malum yaz geldi Düğünler çok fazla oyuyor yaz aylarında. Artık düğüne giderken kendi makyajınızı kendiniz uygulayabilirsiniz. Fotoğraftaki Göz makyajını beğendiniz fakat kendiniz uygulayamam diyorsanız kuaförünüze göstererek aynısını isteyebilirsiniz.

Bu arada 2014 Makyaj tonları nelerdir? Yeni Sezon ruj ve Göz farı nelerdir diye küçük bir araştırma yaptım sizler ile de paylaşayım. Yaz aylarında en çok Yeşil,Mavi ve Turuncu Göz Makyajı favori.Göz Makyajı Püf Noktları

Dudaklar şarap kırmızısı ve Canlı renklerde olacakmış. Bu arada hem rujunuz yağlan maması , hem uzun süre kalıcılığını korusun istiyorsanız Ruj sürmeden önce dudaklarınıza Pudra sürünüz.

adim-adim-gece-goz-makyaji-uygulama
adim-adim-gece-goz-makyaji-uygulama
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*