AÇIKLAMALI TIĞ OYASI YAPIMI

nazarca-sesli-oya-ornekleri
nazarca-sesli-oya-ornekleri

İğne Oyasını andıran Çiçekli Kolay Tığ Oyası 2018 Yeni Oyalar ve Modeller için Basit ve Şık Modeli ile Pembe Çiçekli Açıklamalı Oya Modeli yapılışı.

Örneği anlatan Emine hanım Maşallah her türlü El İşlerini biliyor,yapıyor ve biz öğrenmek isteyenler için Youtube kanalında bizler için Videolarını paylaşıyor.

Sesli-tig-oyasi-anlatimi
Sesli-tig-oyasi-anlatimi

Kaya Yama Kenarı Çevirme tekniği sonrası Çimen oya ve sonrasında elde ayrı Motif olarak yapılan Oya Çiçekler Yazma kenarına Birleştiriliyor.

anlatimli-2018-tig-oyasi
anlatimli-2018-tig-oyasi

Dün sizlere Sesli İğne Oyası Anlatımı olan Oldukça Kolay Oya Örneği modeli ile Yeni 2018 İğne Oyaları arasından seçtiğim Modelin yapılışı videosunu burada paylaştım.

sesli-oya-videolari
sesli-oya-videolari

Örgü Seven Anneler,Teyzeler,Halalar ve Büyük Anneler için Kış hazırlığı Örgü Bebek ve Çocuk giysilerinn de Fikir vermesi için En güzel 2018 Bebek Örgüleri adında bir sayfa yaptım ve bakmanızı tavsiye ederim.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares