AÇIKLAMALI DANTEL ÇİÇEK MOTİFLİ BAYAN YELEK


dantel-cicek-motif-yelek-yapilisi

Çiçek Motifli Dantel Bayan Yelek Anlatımlı-Kısa Kollu Dantel Bayan Yelek modeli yapılışı tek,tek resimler ile anlatımlı Kadın Dantel Yeleği sizde yapabilirsiniz.

Çiçek Motifli Dantelden Yelek örmek gördüğünüz gibi o kadar da zor değil. Dantel Yelek kol kesimi,Yaka oyuntusu ve Dantel Yeleklerde Ön nasıl örülür resimlere bakabilirsiniz.

Turuncu renkli Dantel ipi ile örülen Örnek ve Stil olarak Anne yeleği ya da Kayın valide Yelek modeli olarak daha uygun.

Bayan Yelekleri el örgüsü olarak Şiş veya Tığ ile yapılan Yelek Modelleri için el işleri menüsüne de bakabilirsiniz.

Bayan Yelekleri Örgü Modelleri için sizlere önermek istediğim çok şık Bayan Yelekleri Anlatımlı ve Videolu Yelek Örme aşamalarına buradan da bakabilirsiniz.

Yine Kışlık Örgüler için size bir kaç tane de son paylaştığım örgüler arasından Koza Örgü Şal Modeli ile Saç Örgülü Şal modellerini önerebilirim.

Tığla Tek Mil Yelek Örnekleri için az önce yukarıda Anlatımlı Bayan Yelekleri olarak link verdiğim modele bakabilir tek seferde örülen Yelekleri görebilirsiniz.

Motifli Dantel Yelekler içinde sayısız Açıklamalı Bayan Dantel Yelek Modelleri görebilirsiniz.

dantel-cicek-motifli-yelek-modeli-yapilisi
dantel-cicek-motifli-yelek-modeli-yapilisi

dantel-cicek-motifli-yelek-modeli-yapilisi-25

Resimlere Tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YARIM PAPATYA TIĞ İŞİ YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*