AÇIKLAMALI BEBEK PATİK GÖRSELLERİ

Kış geldi çattı bayanlar örgü örnekleri ve en güzel modelleri bizlere gönererek ördükleri güzel patik örgülerini bizlerlede paylaşmaya başladılar. Ben bugün size 4 adet patik nasıl örülür resimli ve görselli olarak açıklanmış bebek patikleri ve bayan patik modelini sunmak istiyorum. Şirin bebek patikleri tığ kullanılarak örülmüş fiyonklar ve örgü süslerle süslenmiş bakalım nasıl patik örmüşler. Kız çocuğu patik örnekleri,Erkek bebek patik örnek ve modelleri olarak sunulsada ip rengini ve modelin süslemelerini değiştirdiğimizde hem erkek bebekler hem kız bebekler için bu örnekleri kullanabiliriz.

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz örgülerin en güzel örneklerini sitemizde el işleri menümüzde bulabilirsiniz. Sizler için Açıklamalı patik örnekleri,Resimli anlatımlı bayan patikleri,Görselli ve videolu patik örme nasıl örülür sunmaktayız.

Tabi patik örmek için keçe kumaşından bebek patiği nasıl dikilir onlarada burdan bakabilirsiniz. Sizlere tığla motifli bayan patik modelleri nasıl örülür onuda göstermek istiyorum.

Sizlerde ördüğünüz el işlerini satmayı düşünüyorsanız sitemiz üzerinden bize hiç ödeme yapmadan örgüerinizi paylaşabilirsiniz. Şimdi resimlere bakalım nasıl bebek patiği örülür?

jjjjjjjjjjjolş (1)
Tığ ile örülen mavi bebek patiği nasıl örülür resimlerle buyrun
kolay-tig-isi-bayan-patikleri-orulusu-nazarca-com
Tığla örülen bayan kolay patikleri
fiyonklu-bebek-patik-orgu-modeli-yapilisi
Pembe fiyonklu süslü şirin bebek patiği
pembe-sirin-bebek-patik-aciklamali-resimli
Tığ işi örgü bebek patiği yine örgüyle şirin bir fiyonk şeklinde bağcıkla süslenmiş.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TEK PARÇA ÖRÜLEN TIĞ İŞİ KOLAY BEBEK PATİK MODELİ Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares