ABİYE ELBİSELERE İNCİLİ ŞAL MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

abiye-elbiseye-incili-sal-modeli
abiye-elbiseye-incili-sal-modeli

Yazın gittiğiniz Düğünlerde Abiye Elbiselere İncili Şal Modeli  çok yakışır.Türkçe videolu açıklamalı Örgü Abiye Şal Modelleri İnci boncukla süslenen Dantel Şal modelleri yapımı.

inci-boncuklu-abiye-ti-sal-yazlik
inci-boncuklu-abiye-ti-sal-yazlik

İncili Çeyizlik Şal Modeli isterseniz İncili Gelin Şalı olarak ta kullanabilir ya da burada ki Alize İpten İncili Şal Modeli ile başka Şallar da yapabilirsiniz.

Yabancı ancak detaylı açıklamalı Mor İncili Şal modeli için burada değişik bir örnek var.Çiçek şeklinde motiflerin ortalarına dikilen İnci boncuklar ile çok şık bir Abiye Şal Örneği.

Oya ve Dantel Dünyası anlatımlı Şal modeli Gibi güzel Kolay Tığ oyaları Dersleri için Türkçe videolu anlatımlar paylaşıyorum ki bayanlar çok rahat ve kolay bir şekilde burada ki Zincir Oya Modeli gibi örnekler yapabilsinler.

Çocuk Örgü Modelleri için burada birbirinden şirin ve güzel Kolay ve desenleri ile ustalarına hayran bırakan Örgü modellerini Bugün sizinle burada paylaştım.

tigla-abiye-elbiselere-sal
tigla-abiye-elbiselere-sal

Abiye İncili Şal

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ 3 LÜ TOMURCUK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. KARTLA PÜSKÜLLÜ ŞAL MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. 3 BOYUTLU KURTÇUKLU ŞAL TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com
  4. ÖRGÜ İNCİLİ ÖRÜMCEKLİ ABİYE ŞAL YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares