Resim Bulunamadı

8 İPLE TAKI BİLEKLİK ÖRME

 • Sponsor Bağlantılar
  8 İPLE TAKI BİLEKLİK ÖRME

  8 iple takı bilekliğin nasıl örüldüğünü resimli ve detaylı olarak anlattığım bu paylaşımımda sizinde gördüğünüz gibi hiçte zor değil iple takı örülüşü.Resimleri iyi incelediğinizde anlatımlı yazıları iyi okuduğunda sizlerde hemen kavrayabilirsiniz.Daha önce  4 iple takı bileklik nasıl örülür sizinle paylaşmıştım o daha kolay onada linkten bakabilirsiniz.

       

  4 Renk ipi tam ortadan ikiye katlayarak bir düğüm atıyoruz.Dikkat edin düğüm atarken ipler dağılmasın resimdeki gibi nizami sırada olsun .Şimdi 1. ipimizi maviyi yanındaki kırmızı ipin ilk önce üstünden sonrada altından geçirerek düğüm atıyoruz.bu işlemi ilk başta iki dafa uyguluyoruz.

       

  Daha sonra diğer mavi iple kırmızı iplere aynı işlemi yapıyoruz.İlk düğümler 2 şer kere olacak unutmayınız.

     

  Şimdide kırmızı iple önce beyaz ipe sonra sarı ipe kadar 1 rer kez düğüm atıyoruz.Aynı işlemi sağ taraftaki kırmızı iple önce beyaz sonra sarı iplere düğüm atarak kırmızı ipleri tamortada buluşturuyoruz.

       

  Evet ilk sıramızı tamamladık .6 kez bu işlemi yaptıktan sonra ortada buluşan sarı iplere 3 adet boncuğumuzu geçiriyoruz ve yine örme işlemlerini ortadaki sarı iplere kadar gerçekleştiriyoruz.Resimleri iyi inceleyiniz.

     

  her yanda bekleyen 3 tane olan mavi,beyaz ve kırmızı ipleri sırayla birbirlerine karşılıklı olarak örüyoruz.Boncuğun altına geldiğimizde ipleri birleştirerek en başta yaptığımız gibi örmeye devam ediyoruz.

    

  Sponsor Bağlantılar
  Etiketler :
 • Kimdir? Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

  Dilek Özatmaca-Özsoylu has written 3200 post in this blog.

  41 yaşında İzmir'li 3 çocuk annesi 8 senedir web siteleri yapan,ilk okul mezunu bir hanımım.Bu siteyi açmaktaki amacım insanlara faydalı olabilmektir.Siz sevgili ziyaretçilerimin yorumlarını bekliyor ve sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum.Devamı

  3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  • Ben zaten bu işlerle ugrasiyordum yeni modeller biliyordum ama yeni modeller başka oluyor bazen satiliyor

  • Allah razi olsun bana da bir uğraş çikti
   İ

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

   Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

El İşleri -Hobiler-Facebook Kapakresimleri-Moda-