68 TANE ÖRGÜ LİF MODELLERİ VE KALPLİ VİDEOLU ÖRNEK YAPILIŞI


tigla-orulen-orgu-yeni-lif-modeli-gorselleri

Sizlere bu sayfada Lif örmek için Tığ işi Videolu anlatımlı Kalpli Örgü Lif yapılışı ve tam 68 Tane seçilmiş 2016 En Güzel Örgü Lif Modellerini Sunacağım. Yeni Örgü Lif Örnekleri arasından seçip Örgü Çeyizlik Lif modelleri örebilirsiniz.

Yaz aylarında düğünü olacak Çeyizlik Örgü el işleri bakan çeyiz tamamlayan Anne ve kızları için harika Tığ işi Örgü Lif Modelleri arasından en güzelini seçip örebilirsiniz.

Galeride gördüğünüz 68 Örgü Banyo lif modelleri arasından Tığ işi Örgü Bebek lif örnekleri,Kare örgü Lif modeller,Yuvarlak kat,kat örülen Örme Banyo Sabun bezleri,Kese şeklinde el sokmalı Örgü lifler görebilirsiniz.

Örgü Lif modellerini tığla ördükten sonra nasıl Örgü ile süslerseniz fikir alacağınız Yeni Örgü Lifler. Eğer Örgü örmek için kullanılan Örgü şişleri ile 2 iğne ile örülen Örgü modelleri arasından Lif örneği görmek isterseniz Menüdeki El işleri yazan yazıya tıklayarak bakabilirsiniz.
Resimlere Tıkladığınızda Örnekleri Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

Anlatımlı Örgü Lif Modelleri arasından Videolu Açıklamalı Örgü Lif Örnekleri görmek isteyen hanımlar için Netten Örgü modelleri yanı sıra Facebook Örgü Lif Modelleri arasından da bazı örgü lif modeli çalışmaları göstereceğim.

Değişik Örgü Lif Modeli olan Çekmeli Lif Örneği Videolu açıklamalı Örgü Lif olarak buradan görebilirsiniz.

Videolu Anlatımlı Kalpli Örgü Lif Modeli yapılışı izle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on 68 TANE ÖRGÜ LİF MODELLERİ VE KALPLİ VİDEOLU ÖRNEK YAPILIŞI

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. 70 TANE YUVARLAK LAHANA LİF MODELİ VE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. BANYO İÇİN BİRBİRİNDEN ŞIK 54 TANE ÖRGÜ AKSESUAR FİKRİ | Nazarca.com
  3. ÖRGÜ ÇİLEK LİF YAPILIŞI VE BİTMİŞ HALİ RESİMLİ VE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com
  4. ÖRGÜ FISTIK ÖRÜMCEKLİ LİF YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*