66 İĞNE OYASI VE ELTİ ÇİÇEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

igne-oyasi-elti-cicegi-modeli
igne-oyasi-elti-cicegi-modeli

İğne Oyası Elti Çiçeği Modeli Oya Örneği hem kolay hem İğne Oyası Motifi yapımı ve İğne Oyası Çiçek Motifini Yazmaya birleştirme aşamaları Türkçe videolu İğne Oyası Modeli yapımı. Ayrıca 65 Tane İğne Oyası Modelleri

İğne Oyası Elti Çiçeği Modeli oldukça zari bir model. Yapılışı zaten çok kolay ama örnek bir o kadar şık.Sizlere tavsiyem örneğin kendini tam göstermesi için Beyaz Yazma ya da Beyaz Havlu kenarına işleyiniz.

İğne Oyası İşlemeyi bilmeyen hanımlar Yaza,yemeni ya da Havlu kenarı için Dikiş nasıl yapılır? İğne Oyasına Başlama Tekniğini buradan öğrenebilirsiniz.

elti-cicegi-igne-oyasi-ornegi
elti-cicegi-igne-oyasi-ornegi

Lütfen sitedeki Menüye bakın orada Yazma yazan bölümde en güzel İğne Oyası Tarifleri,İğne Oyası Videoları ile Oya Derslerine katılabilirsiniz.

Tığ ve Şişle yapılan Oya Modelleri için  burada günün İğne Oyaları modellerinden önce yayınladığım İnci Boncuklu Şiş Oyası modelinin yapılışını görebilirsiniz.

Tığı elinize almışken Güzel ve kolay Örgü Yuvarlak Katlı Lif Örneği nasıl örülür? buradan öğrenip yapabilirsiniz.

Elti Çiçeği Oyası

İğne Oyasını Kenara Birleştirme

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares