48 TANE TIĞ İŞİ MOTİFLİ GİYSİ MODELLERİ

motifli-orgu-modeli
motifli-orgu-modeli

Tığ İşi Motifli Örgü Giysi Modelleri-Motif Birleştirmeli Bayan Yelekler-Şallar-Motifli Bayan Hırkalar,Ceketler, Tığla Motifli Atkılar-Motif örnekli Pançolar,Etoller-Motif Patik,Çocuk Hırkası ve Yeleği Örnekleri.

Tığ Örgü modeli Motifler ile Bebek Battaniyeleri ve Motifli Şal modelleri yapılıyor ,ancak Motif örnekli Hırkalar,Yelekler ve Elbise modelleri çok yapılmıyor.

Ben de Tığ işi Örgüden Giysiler arasından ilgimi çeken beğendiğim Modeller den seçerek bunları Örgü Motif fikri olması için sizlere de göstermek istedim.

Motifli Örgüler arasında Motif Aparatı ile yapılma Şal modeli ve Yelek modeli de bulunuyor. Bunlar için resimlerin sonunda Beyaz Motif aparatı modeli Şal örneğini görebilirsiniz.

Şiş işi Motifli Örgü Modelleri için dün sizlere Muhtemelen Nette Sörf yaparken gördüğünüz Yapraklı Bebek Battaniyesi  modeli nasıl yapılır? burada en güzel Yaprak desenli Battaniye modelleri ile birlikte sundum.

dantel-turuncu-motifli-bayan-hirka

Hem şiş hem Tığ birlikte kullanılarak yapılan Örgü Modelleri içinde Motifli Bebek Elbise modeli ve Etek uçları Kare Motifli Gri Örgü Bayan Etek modeli yine galeride ki resimler arasında.

Motifli ve Kapüşonlu Örgü Bayan Ceket ve Hırkalar en hoşuma giden Motifli Modeller oldu. Aynı zamanda Örnekler arasında Yakalı Örgü Bayan Ceketleri çok şıklar.

Motifli Bayan Yelekleri görebileceğiniz bir diğer sayfa da Dün sizin için hazırladığım Örgü Yelekler bulunan En güzel Bayan Yelek Modelleri görebileceğiniz bu sayfaya bakabilirsiniz.

Tığ Tekniği modeller ile ilgili olanların iyi bildiği çok sevilen Tunus Tekniği Örgüler için de Tunus Desenli Patik Modeli yapılışı gösterilen burada bulunan ayrıca En güzel desenli Tunus Patik Modellerini görebilirsiniz. Modellere Yenileri eklendi

Resimlere Tıkladığınızda Modelleri daha Büyük Görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. ZİNCİR FISTIK ÖRGÜ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. MOTİFLİ BAYAN YELEKLER VE ŞAL MODELLERİ MOTİF YAPILIŞI | Nazarca.com
  3. ÖRGÜ 3 TANE ÇİÇEK YAPILIŞI VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com
  4. 35 MOTİFLİ BAYAN YELEK MODELİ ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares