44-46 BEDEN TIĞ İŞİ ÖRGÜ BAYAN TUNİK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


orgu-tig-isi-tunik-yelek-yapilisi
orgu-tig-isi-tunik-yelek-yapilisi
Örgü Bayan Tığ işi Tunik Yelek
orgu-kabartmali-tunik-yelek-koltuk-kesimi

44-46 beden Örgü Tunik YelekBüyük Beden Tığ İşi Yelek Anlatımı-Tığ işi Örgü Uzun Tunik Yelekler-Detaylı anlatımı ile Türkçe Videolu Tığ İşi Kabartmalı Örgü Yelek Modeli.

Özellikle Uzun Örgü Yelek Modelleri isteyen Anne Yelekleri olarak ta çok bilinen Modelde Tığla kolay Kabartmalı Trabzanlı Örgü Yelek Anlatımı.

Şerife hanım modeli 2 ayrı video ile anlatmış. Videolu Örgü Tarifi Anlatımlı Yelek örneği için ilk videoyu Yelek nasıl örülür? Koltuk altı kesimi,Tığ işi Örgü Yelekte Yaka Kesimi gibi detayları ve ölçüleri ile anlatmış.

Bayanların örnekli Yeleklerde en çok sıkıntı ve zorluk çektiği Kol kesme ve Yaka kesimini Şerife hanım Örgü Tunik Yelek Modelinde detaylı bir şekilde göstermiş.

Uzun Örgü Yelek Modelleri için Bu Tığ işi Kolay Yelek örneğini kullanabilirsiniz.

Tığ işi Anlatımlı Yelek Örneği için burada göreceğiniz sayfada tam 3 tane Tığ Yelek modelleri olan ayrıca Tığ işi Örgüsü ile yapılan Yelek Modellerine bakabilirsiniz.

Şişle Örgüden Yelek Örnekleri istekleri için Bugün Gönül hanım da bizlere Şiş İşi Kabarık Örgü Yelek örneği adında güzel bir modeli öğretiyor.

Tığla yapılan Kabartmalı Yelek modeli için Ön bant ve Kol kenarları için 6 adet tekli trabzan yapılmış olup Koltuk altından etek ucuna kadar olan uznuluk 52 santimdir

tig-isi-kabartmali-bayan-yelek-orgu-modeli
tig-isi-kabartmali-bayan-yelek-orgu-modeli
orgu-tunik-yelek-yaka-kesimi
orgu-tunik-yelek-yaka-kesimi
kabartmali-orgu-tig-isi-yelek
kabartmali-orgu-tig-isi-yelek

Örgü Tunik Yelek Anlatımı

2. Yelek Nasıl Örülür Anlatımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU ÇAM ÖRGÜ BAYAN YELEK TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. 2017 ÖRGÜ BAYAN YELEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*