42 TANE ÖRGÜ CİCİ BEBEK YELEKLERİ


orguden-cici-bebek-yelek-modelleri
orguden-cici-bebek-yelek-modelleri

Örgü Süslü,Şirin Cici Bebek Yelekleri ve Yeni Çocuk Yelek Modelleri arayan hanımlara birbirinden şık bazıları sitede Bebek Örgüleri bölümünde baştan sona açıklamalı Yelekler şeklinde olan 42 Adet Bebek Örgü Modelleri.

Değişik teknikler ile örülen Örgü Yelek Fikirleri içinde çok beğendiğim ve İlginç bulduğum modelleri sizler için bir araya getirdim.

Bebek Yeleği için Örgü Şiş ve Tığ Örnekleri arayan hanımlara burada bir çok Yen Yelek Örnekleri bulunuyor.

Robalı Yelekler için Ajurlu ve Delikli Örgü Motifleri,Yelpaze Yelekler adında Etek uçları ve kol bantları örnekli Yelekler gerçekten çok şirinler.

simli-balikci-yaka-suveter

Bebek Örgü Modelleri bölümün de bu Yeleklerin bazıları Detaylı Açıklamalı olarak gösteriliyor.

Boncuk tercihi en çok incilerden yana kullanılan modeller arasında Kolları Dantel üstünde inciler olan Bebek Yeleğini özellikle Kız Bebek Annelerine önerim.

Örgü Bebek Hırka Örme aşamaları için burada Bebek Hırkası Nasıl Örülür? bakabilir Örgü Bebek Ceketleri için güzel modeller öğrenebilirsiniz.

Tunus İşi Bebek Yelekleri için Mavi Şirin Çocuk Yeleği ve Patikler için Örgü Videoları yazan bölümlere bakmadan sayadan çıkmayın zira En güzel Örgüleri burada görebilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük ve Net Görünüyor

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on 42 TANE ÖRGÜ CİCİ BEBEK YELEKLERİ

  1. Acayip güzel olmuş hepside..dahi fikirleriniz için yaratıcılığınız için elineze sağlık daim olsun.. bizlere de rehber olduğunuz için çok teşekkürler…

5 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAVRU HALKALI TIĞ OYASI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. İKİ TARAFLI TIĞ İŞİ BEBEK YELEĞİ ÖRÜLÜŞÜ | Nazarca.com
  3. 71 TANE ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ | Nazarca.com
  4. YANDAN ÖRÜLEN TEK PARÇA BEBEK HIRKA YAPIMI | Nazarca.com
  5. ÖRGÜ PEMBE HARAŞO SEPETLİ İNCİLİ BEBEK YELEK YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*